Japonské vonné tyčinky Nippon Aqua 310 ks

Připraveno k odeslání
349 Kč
Kód: SHA-02089600
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Japonské vonné tyčinky Aqua, to jsou vysoce kvalitní vonné tyčinky, které lze pálit i v přítomnosti osob, které nemají pálení vonných tyčinek vůbec v lásce. Je to vyzkoušené! Tato vůně je tak přirozená a příjemná, že přesvědčí i toho nejzarytějšího odpůrce. Vůně vody je úžasně osvěžující, přirozená, zklidňující, mírná, laskavá, neagresívní vůně, která se hodí pro jakoukoliv příležitost. Lze ji vychutnávat při meditaci, relaxaci, při chvilkách rozjímání, ale i při práci, v kanceláři.... 

Vůně
růže, jasmín, brambořík, citrusy s podtónem vodního melounu.

Vonné tyčinky Aqua pocházejí z dílny celosvětově uznávaného japonského výrobce Nippon Kodo, který si zakládá na vysoké kvalitě všech svých produktů. Tyčinky jsou vyrobeny dle osvědčené receptury z vonných dřevin, bylin a vonných olejů. Tyčinky jsou baleny v luxusní krabičce, společně s malým stojánkem (který je samozřejmě v ceně). Vonné tyčinky Nippon Kodo se vyznačují minimem kouře, jsou jemné a neagresívní.

Uvedená cena je za celou krabičku vonných tyčinek, přičemž krabička obsahuje celkem 130 kusů vonných tyčinek. Délka jedné tyčinky je 14 cm, přibližná doba hoření je 25 minut. 

Facebook komentáře

Štítky