Jak znovu najít radost? - Anselm Grün

Připraveno k odeslání
159 Kč
Kód: KAR-101229
Produktové číslo: 9788071951186
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Hluboko v mém nitru se skrývá pramen vitality a potěšení ze života. Je mocnější než veškerá touha po uznání a pochopení druhých. Tento vnitřní pramen může být na chvíli zakryt, ale nelze jej nikdy ztratit ani zničit...

Setkání s radostí uzdravuje tělo i duši. Proto má být tato kniha pozváním k obnově radosti v hloubi vlastního srdce. Při četbě o radostných zkušenostech jiných lidí se můžeme přiblížit ke zdroji radosti ukrytému v našem nitru. Snad tento pramen nově vytryskne... Nechme se povzbudit k tomu, abychom se znovu podívali na svůj život, tentokrát z hlediska radosti. Pak v něm objevíme stopy radosti a naděje. Na základě zmíněných stop můžeme objevit stezku, po níž je třeba se vydat, abychom žili svůj život zdravě a naplno v té jedinečnosti, kterou nám propůjčil Bůh, abychom v něm našli vlastní duchovní cestu, která nás dovede k Pánu i k našemu skutečnému já.

Anselm Grün (* 1945) je mnich benediktinského opatství v německém Münsterschwarzachu a vyhledávaný duchovní průvodce. Patří k nejčtenějším křesťanským autorům současnosti, jeho knihy se překládají do mnoha jazyků. 

Autor:  Anselm Grün
Nakladatelství:  Karmelitánské nakladatelství 2008
Vazba:  Brožovaná
Počet stran:  134

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost