Iswari Bio Omega mix 250 g

Iswari Bio Omega mix 250 g

Kód: ISW-om-mix-250 Produktové číslo: 5600244397529
Směs drcených semínek 10% chia - 90% hnědý len.
Výrobce: Iswari
Připraveno k odeslání
82 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Iswari Bio Omega mix 250 g

Chia semínka a len patří mezi nejbohatší rostlinné zdroje  nenasycených mastných kyselin omega 3. Chia a len mají řadu podobných vlastností, ale v některých se výrazně liší a proto jejich směs (10 % chia, 90 % len) je unikátní kombinací jejich vlastností. Len dodá ligniny, zatímco chia energii a výdrž, antioxidanty a vápník. Obě semínka (chia ve vyšším množství) obsahují vysoké procento vlákniny.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
10% bio mletá chia semínka, 90% bio len hnědý mletý

Energetické hodnoty ve 100 g:
Energie     521 kcal / 2146 kJ
Proteiny    19,3 g
Tuky         41,1 g (Nasycené 3,90 g), (nenasycené Ω 3: 22,30 g, Ω 6: 5,90 g)
Sacharidy  27,80 g (Cukry 1,80 g)
Vláknina    28,20 g
Sodík        28,90 mg

Návod k přípravě
Ideální jako přísada do domácího chleba, do salátů, do jogurtu, cereálních kaší, smoothies, apod.

Skladování
Skladujte v suchu, chladu a mimo sluneční záření.

Velikost balení
250 g


 

Informace o značce Iswari

Iswari Superfood, s.r.o. je česká firma, která ve spolupráci se sesterskou portugalskou firmou Alma Valor dodává na trh tzv. superpotraviny. Iswari (čti Íšvarí) znamená v sanskrtu Bohyně. Jejich cílem je sdílet s Vámi přirozenou moudrost přírody a nabídnout Vám plodiny, které byly často součástí jídelníčku tradičních kultur naší planety a pro které je typická jedna společná vlastnost: mají mimořádné nutriční složení s pozoruhodně pozitivním dopadem na naše zdraví.
 
"Produkty od ISWARI jsou pevnou součástí mé stravy" 
Michal Háša - mistr světa v kvadriatlonu

Nabízejí jak produkty, které již mají na českém trhu tradici, tak i produkty zcela nové. Nabízejí superpotraviny v biokvalitě a zpracované maximálně šetrným způsobem bez vysokoteplotní a samozřejmě chemické úpravy. Tyto dary přírody se k Vám tak dostanou plné živin a minerálů, jako by byly právě sklizeny na poli, v džungli či vysokých horách své domoviny.

Kromě toho vyrábí speciální směsi s obsahem superpotravin, jako jsou např. snídaňové směsi (vše bez lepku), nápoje v prášku nebo přírodní sladila.

Další produkty značky Iswari


 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky