Iswari Bio mladá pšenice 125 g

Iswari Bio mladá pšenice 125 g

Kód: sle-ISW-015 Produktové číslo: 5602353904131 Sleva
Životní síla mladých výhonků.
Výrobce: Iswari
Poslední kusy na skladě!
Sleva 50%
Cena před slevou: 279 Kč
139 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Iswari Bio mladá pšenice 125 g

Produkt je zlevněn kvůli blížící se době expirace - květen 2020.

Mladá pšenice od Iswari, v podobě jemně mletého prášku, patří mezi typické zástupce tzv. zelených potravin. Její mimořádné pozitivní účinky na naše zdraví jsou dobře zmapovány. Nicméně....


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.Přečtěte si osobní zkušenosti a recenze tohoto produktu od uživatelů na portálu Heuréka.

 


Složení
100 % bio mladá pšenice

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energie 195 kcal / 816 kJ
Proteiny 21,5 g
Tuky 2,4 g
Sacharidy 21,8 g
Vláknina 42,1 g

Minerální látky: Hořčík 137 mg (3,6 % *RI), Železo 23,4 mg (16,7 % *RI), Zinek 1,9 mg (1,9 % *RI)

Vitaminy: E 7,2 mg (6 % *RI)

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Návod k přípravě
Vmíchejte obsah jedné lžičky do polévky, salátu, ovocného nebo zeleninového džusu, apod. Zelený koktejl: 1 jablko, špetka čerstvého zázvoru, 1 lžička mladé pšenice v prášku, citronová nebo limetková šťáva na dochucení, hrstka špenátu. Rozmixujte a hned vypijte. Pociťte regenerační účinky chlorofylu!

Důležité je používat mladou pšenici jen v pokrmech teplých do 40 st. C, čili přidat lžičku do polévky servírované již na talíři! Jenom tak získáte plný prospěch ze všech látek, které byly plně zachovány během šetrného zpracování mladé pšenice bez jakékoli vysokoteplotní chemické úpravy.

Upozornění 
Pravidelná konzumace mladé pšenice není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!

Skladování
Skladujte v suchu, chladu a mimo sluneční záření.

Velikost balení
125 g
 


Informace o značce Iswari

Iswari Superfood, s.r.o. je česká firma, která ve spolupráci se sesterskou portugalskou firmou Alma Valor dodává na trh tzv. superpotraviny. Iswari (čti Íšvarí) znamená v sanskrtu Bohyně. Jejich cílem je sdílet s Vámi přirozenou moudrost přírody a nabídnout Vám plodiny, které byly často součástí jídelníčku tradičních kultur naší planety a pro které je typická jedna společná vlastnost: mají mimořádné nutriční složení s pozoruhodně pozitivním dopadem na naše zdraví.
 
"Produkty od ISWARI jsou pevnou součástí mé stravy" 
Michal Háša - mistr světa v kvadriatlonu

Nabízejí jak produkty, které již mají na českém trhu tradici, tak i produkty zcela nové. Nabízejí superpotraviny v biokvalitě a zpracované maximálně šetrným způsobem bez vysokoteplotní a samozřejmě chemické úpravy. Tyto dary přírody se k Vám tak dostanou plné živin a minerálů, jako by byly právě sklizeny na poli, v džungli či vysokých horách své domoviny.

Kromě toho vyrábí speciální směsi s obsahem superpotravin, jako jsou např. snídaňové směsi (vše bez lepku), nápoje v prášku nebo přírodní sladila.

Další produkty značky Iswari


 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky