Iswari Bio Konopný protein 250 g

Iswari Bio Konopný protein 250 g

Kód: ISW-002 Produktové číslo: 5602353904292
Vysoce kvalitní kompletní bílkovina.
Výrobce: Iswari
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
209 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Iswari Bio Konopný protein 250 g
 • Konopný  protein je bílkovina velmi vysoké nutriční hodnoty. Kompletní zastoupení všech aminokyselin je v rostlinných bílkovinách vzácnou výjimkou a jednou z nich je právě konopný protein. Kromě toho v něm naleznete dokonalou rovnováhu všech nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9. Díky těmto vlastnostem se jedná o skvělý doplněk Vaší výživy.

Přečtěte si osobní zkušenosti a recenze tohoto produktu od uživatelů na portálu Heuréka.


Podrobný popis
Konopný protein je získáván rozmělněním semínek rostlin cannabis sativa. Je prostý THC (aktivní složka marihuany), tudíž nemá žádný vliv na lidskou psychiku. Konopí je výborným zdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení zejména vegani a rovněž lidé věnující se silovým sportům, kteří potřebují kvalitní výživu na tvorbu svalové hmoty. Konopný protein je v rostlinném světě vyjímečný tím, že obsahuje všech 20 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, tedy nezbytných pro tělo. Je bohatý rovněž na vlákninu a obsahuje téměř dokonalou rovnováhu nenasycených mastných kyselin 3, 6 a 9. Z nich např. kyselina linolová a kyselina linolenová jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulsů ve tkáních. Kromě toho díky mírně zápornému náboji napomáhají detoxikaci těla tím, že přivádí k povrchu tkáně (pokožka, střeva, plíce, ledviny) škodlivé látky.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


 

Složení
100% bio konopný protein (46 %)

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energie 360 kcal / 1504 kJ
Bílkoviny 46 g (*92 %)
Tuky 11 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g) 
Sacharidy 8 g (z toho cukry 5,8 g)
Vláknina 23 g
Sůl 0 mg

Obsah esenciálních aminokyselin:

 • Kyselina aspargová  4,2 g
 • Kyselina glutamová  11,3 g
 • Serin 4 g
 • Histidin  2,7 g
 • Glycin 3,6 g
 • Alalnin 3,77 g
 • Arginin 6,9 g
 • Isoleucin  2,7 g 
 • Leucin  4,3 g
 • Lysin  2,74 g 
 • Methionin 1,6 g
 • Cystein  1,1 g 
 • Fenylalanin 3,15 g 
 • Tyrosin  2,2 g 
 • Threonin  2,30 g
 • Tryptofan  0,6 g 
 • Valin  3,3 g 
   

Dávkování
2 až 10 lžiček denně. Přidejte do koktejlů, zeleninových šťáv, polévky, salátů, zmrzliny, apod.

Recept od výrobce
Proteinová vášeň: 2 lžičky konopného proteinu, 250 ml neživočišného mléka, 1 banán, hrst goji, 1 lžička spiruliny, chlorely nebo mladé pšenice. Vše promíchejte a můžete vychutnávat.

Upozornění
Nezpracovávejte při teplotách nad 42 °C kvůli zachování všech nutričních látek!

Skladování
Uchovávejte v suchu, chladu a mimo sluneční záření.

Velikost balení
250 g


Informace o značce Iswari

Iswari Superfood, s.r.o. je česká firma, která ve spolupráci se sesterskou portugalskou firmou Alma Valor dodává na trh tzv. superpotraviny. Iswari (čti Íšvarí) znamená v sanskrtu Bohyně. Jejich cílem je sdílet s Vámi přirozenou moudrost přírody a nabídnout Vám plodiny, které byly často součástí jídelníčku tradičních kultur naší planety a pro které je typická jedna společná vlastnost: mají mimořádné nutriční složení s pozoruhodně pozitivním dopadem na naše zdraví.
 
"Produkty od ISWARI jsou pevnou součástí mé stravy" 
Michal Háša - mistr světa v kvadriatlonu

Nabízejí jak produkty, které již mají na českém trhu tradici, tak i produkty zcela nové. Nabízejí superpotraviny v biokvalitě a zpracované maximálně šetrným způsobem bez vysokoteplotní a samozřejmě chemické úpravy. Tyto dary přírody se k Vám tak dostanou plné živin a minerálů, jako by byly právě sklizeny na poli, v džungli či vysokých horách své domoviny.

Kromě toho vyrábí speciální směsi s obsahem superpotravin, jako jsou např. snídaňové směsi (vše bez lepku), nápoje v prášku nebo přírodní sladila.

Další produkty značky Iswari


 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky