Iswari BIO konopná 60 % vláknina 250 g  - 1
Iswari BIO konopná 60 % vláknina 250 g  - 2
Iswari BIO konopná 60 % vláknina 250 g - 1/2Iswari BIO konopná 60 % vláknina 250 g - 2/2

Iswari BIO konopná 60 % vláknina 250 g

Kód: ISW-004 Produktové číslo: 5602353905312
60% konopná vláknina je přátelská k našim střevům.
Výrobce: Iswari
Poslední kusy na skladě!
99 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Iswari BIO konopná 60 % vláknina 250 g

Bio konopná vláknina je vyráběna z konopných semínek speciálním secím postupem tak, aby se zvýšil obsah nerozpustné vlákniny na 60 %. Nerozpustná vláknina podporuje střevní peristaltiku a napomáhá tak vyprazdňování. Kromě toho ji ocení všichni, kteří hledají potraviny, které dokáží zasytit, ale nezvyšují energetický příjem. Obsahuje rovněž kvalitní bílkovinu a nenasycené mastné kyseliny.

Přečtěte si osobní zkušenosti a recenze tohoto produktu od uživatelů na portálu Heuréka.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.Složení
100 % bio mletá a prosívaná konopná semínka

Energetické hodnoty ve 100 g:
Energie 149,4 kcal / 625,51 kJ
Proteiny 19,50 g
Tuky 5 g
Sacharidy 65,60 
z toho vláknina: 63,50 g
z toho nerozpustná vláknina: 58,40 g

Návod k přípravě
Vmíchejte jednu polévkovou lžíci denně do cereální kaše, jogurtu nebo smíchejte s vodou a vypijte. Abyste pocítili pozitivní vliv na pravidelné vyprazdňování, je důležité konzumovat konopnou vlákninu společně s dostatkem tekutin.

Skladování
Uchovávejte v suchu a v chladu, mimo sluneční záření.

Velikost balení
250 g
 


Informace o značce Iswari

Iswari Superfood, s.r.o. je česká firma, která ve spolupráci se sesterskou portugalskou firmou Alma Valor dodává na trh tzv. superpotraviny. Iswari (čti Íšvarí) znamená v sanskrtu Bohyně. Jejich cílem je sdílet s Vámi přirozenou moudrost přírody a nabídnout Vám plodiny, které byly často součástí jídelníčku tradičních kultur naší planety a pro které je typická jedna společná vlastnost: mají mimořádné nutriční složení s pozoruhodně pozitivním dopadem na naše zdraví.
 
"Produkty od ISWARI jsou pevnou součástí mé stravy" 
Michal Háša - mistr světa v kvadriatlonu

Nabízejí jak produkty, které již mají na českém trhu tradici, tak i produkty zcela nové. Nabízejí superpotraviny v biokvalitě a zpracované maximálně šetrným způsobem bez vysokoteplotní a samozřejmě chemické úpravy. Tyto dary přírody se k Vám tak dostanou plné živin a minerálů, jako by byly právě sklizeny na poli, v džungli či vysokých horách své domoviny.

Kromě toho vyrábí speciální směsi s obsahem superpotravin, jako jsou např. snídaňové směsi (vše bez lepku), nápoje v prášku nebo přírodní sladila.

Další produkty značky Iswari


 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky