Iswari Bio kokosový cukr 250 g

Iswari Bio kokosový cukr 250 g

Kód: ISW-K012 Produktové číslo: 5602353905121
Kokosový cukr patří mezi skutečné delikatesy. Nejenže je chuťově vynikající, také obsahuje vysoké množství minerálů jako je hořčík, draslík, zinek a železo. Je rovněž bohatý i na vitamíny skupiny B.
Výrobce: Iswari
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
86 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Iswari Bio kokosový cukr 250 g

Kokosový cukr patří mezi skutečné delikatesy. Je získáván v Indonésii ručním sběrem nektaru z květů kokosových palem. Nektar je potom zpracováván v místních vesnicích domorodců a získané krystalky jsou výjimečnou pochutinou s jemně karamelovou příchutí. Kokosový cukr je považován za sladidlo, které nejméně zatěžuje životní prostředí a je tak ideální pro udržitelný rozvoj ekonomik třetího světa. Kokosový cukr není rafinovaný! Nízký glykemický index 35 ho činí vhodným sladidlem pro ty, kteří upřednostňují sladidla, jež nezatěžují slinivku břišní. Dále obsahuje vysoké množství minerálů jako hořčík, draslík, zinek a železo. Je také bohatý na vitamíny skupiny B.

Přečtěte si osobní zkušenosti a recenze tohoto produktu od uživatelů na portálu Heuréka.

Nízký glykemický idex 35
Výjimečně lahodný
Plný minerálů (draslík, hořčík, zinek, atd.)

Způsob použití
Ideální do kávy, smoothies, koktejlů, apod. Všem pokrmům dodá nefalšovanou vůni ráje!

Složení
100 % bio kokosový cukr (krystaly)

Energetické hodnoty ve 100 g:
Energie 319 kcal/1336 kJ
Proteiny 1,80 g
Tuky 0,5 g
Sacharidy 92,00 g
Vláknina 4,0 g

Skladování
Uchovávejte v suchu.

Velikost balení
250 g


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Informace o značce Iswari

Iswari Superfood, s.r.o. je česká firma, která ve spolupráci se sesterskou portugalskou firmou Alma Valor dodává na trh tzv. superpotraviny. Iswari (čti Íšvarí) znamená v sanskrtu Bohyně. Jejich cílem je sdílet s Vámi přirozenou moudrost přírody a nabídnout Vám plodiny, které byly často součástí jídelníčku tradičních kultur naší planety a pro které je typická jedna společná vlastnost: mají mimořádné nutriční složení s pozoruhodně pozitivním dopadem na naše zdraví.
 
"Produkty od ISWARI jsou pevnou součástí mé stravy" 
Michal Háša - mistr světa v kvadriatlonu

Nabízejí jak produkty, které již mají na českém trhu tradici, tak i produkty zcela nové. Nabízejí superpotraviny v biokvalitě a zpracované maximálně šetrným způsobem bez vysokoteplotní a samozřejmě chemické úpravy. Tyto dary přírody se k Vám tak dostanou plné živin a minerálů, jako by byly právě sklizeny na poli, v džungli či vysokých horách své domoviny.

Kromě toho vyrábí speciální směsi s obsahem superpotravin, jako jsou např. snídaňové směsi (vše bez lepku), nápoje v prášku nebo přírodní sladila.

Další produkty značky Iswari


 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky