Iolit tamblovaný mix M - L

Iolit tamblovaný mix M - L

Kód: CRYMA-181TS
Iolit - temný modro - černý kámen je čarodějný kámen, na který se poněkud pozapomnělo, stejně tak, jako na pradávné rituály zasvěcené Bohyním. Iolit je kamenem vizí, astrálního cestování, vhledy a intuitivních schopností.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
85 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Iolit tamblovaný mix M - L

Iolit - temný modro - fialovo černý kámen je čarodějný kámen, na který se poněkud pozapomnělo, stejně tak, jako na pradávné rituály zasvěcené Bohyním. Iolit je kamenem vizí, astrálního cestování, vhledů a intuitivních schopností. Na tělesné úrovni zabraňuje migrénám a napomáhá v boji s nadváhou. Koho by nezaujal? Tamblovaný iolit se poměrně těžko shání, proto jsme rádi, že jsme v zahraničí našli dodavatele, od kterého jsme pro vás tento zajímavý kámen mohli přivézt.

Nacházíte se na kartě mixu tamblovaných kamenů polodrahokamu iolitu. Velikost jednotlivých kamenů je cca 2,5 - 1,5 cm, hmotnost je v rozmezí od 8 - 18 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie slouží především pro ilustraci. V případě vaší objednávky vám vybereme některý z těch, které jsou právě skladem. Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného iolitu.

Iolit - kámen čarodějnic
Iolit (někdy také cordierit) je zvláštní, méně známý modrý kámen. Některé iolity jsou téměř černé (jejich modré zbarvení je patrné pod určitým úhlem světla), některé jsou průhledně světlé se zajímavými blyštivými zrníčky uvnitř kamene. Iolit (cordierit) je pradávným kamenem čarodějnic a mágů. Hned na první pohled zaujme všechny, kdož se zabývají šamanismem a magií, nebo k ní alespoň tíhnou. Tento polodrahokam je nerozlučně spjat s magickými silami, šamanskými a magickými rituály, astrálním cestováním, vizemi, intuicí a schopnostmi vhledu. Iolit především pracuje s třetím okem, čakrou zvanou Ájna. Tuto čakru harmonizuje a otevírá (pozor však - tato čakra pracuje jen tehdy správně, pokud jsou všechny ostatní čakry pod ní také otevřeny). Iolit podporuje vyvolávání vizí a představ a učí, jak s nimi pracovat, napojuje člověka na jeho vnitřní moudrost. Podle legendy byl iolit zasvěcen vikingské bohyni moře - Ran, mořeplavci jej používali pro přesnou navigaci. V dávných dobách se iolit používal při různých rituálech a obřadech, které byly zasvěceny ženské síle, Bohyním.

Iolit - být sám sebou
V citové rovině pomáhá iolit pochopit příčiny různých návyků a vzorců chování, uložených v podvědomí. Pochopení omezujících myšlenkových vzorců a přesvědčení, která nám škodí, je prvním krokem ke změně. Iolit tak nějak pomáhá pochopit sama sebe, důvody, proč se chováme zrovna tak - a ne jinak. Iolit pomáhá nalézt svoji podstatu, identitu, místo ve světě a poslání, kvůli němuž jsme na tuto zem přišli. Současně pomáhá oprostit se od očekávání druhých a být sám sebou, vyjadřovat sama sebe, jít za svým cílem. Pokud člověk dokáže stát sám za sebou, nemůže být nikým využit, není na nikom závislý, jeho pocit štěstí vychází z vnitřního pochopení a ne z vnějších okolností - které jsou proměnlivé a pomíjivé. Tímto způsobem člověk získává stabilitu ve vztazích, není na nich závislý, a ačkoliv žije ve společenství (rodině), kterou miluje a pro kterou udělá vše, stále má na paměti nutnost jít po své cestě a naplnit své záměry a cíle. Nelze být pokaždé k dispozici všem a sebe sama odsouvat do pozadí - na jindy, na někdy. Jen si představte - co když žádné zítra nebude? Není problém být zároveň dobrou matkou, partnerkou i čarodějkou. Není problém být zároveň dobrým otcem, partnerem a čarodějem či šamanem. Iolit zkrátka pomáhá nalézt rovnováhu mezi zodpovědností k druhým a zodpovědností k sobě samému.

Iolit a léčení
Iolit je polodrahokam, kterého uvítají všichni, kdož trpí migrénami či bolestmi hlavy. Iolit je také často používán v boji s nadváhou, jelikož jeho vibrace napomáhají detoxikaci, regeneraci jater a snížení zásob tuku v těle. Kámen pomáhá při horečkách (údajně i při malárii), zmírňuje následky požívání alkoholu, prospívá činnosti hypofýzy, dýchacímu systému, zlepšuje funkci mozku, ničí bakterie a napomáhá regulovat metabolismus v těle. 

Iolit - čištění a nabíjení kamene
Polodrahokam se čistí pod proudem vody, nabíjí se na slunečním nebo měsíčním světle, případně na drúze křišťálu. 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky