Interiérový spray Green Tree Yoga 100 ml Sleva

Sleva
Připraveno k odeslání
238 Kč
119 Kč
Kód: Sleva-003
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nacházíte se na kartě zboží, které je zlevněno kvůli estetické nebo jiné drobné vadě. Zboží je řádně nafoceno a vada je popsána pro každý konkrétní kus zboží. Prosíme, zvažte řádně, zda chcete toto zboží zakoupit, abychom předešli pozdějším reklamacím na vadu výrobku, na niž zde bylo upozorněno. Děkujeme za pochopení. Produkty ve slevě nabízíme proto, že se jedná většinou o zajímavé zboží, které je buď ještě funkční, nebo je lze opravit či použít jako materiál pro vaše výtvarné či jiné fantazijní počiny. 

Na této kartě je k dispozici interiérový sprej s vůní Yoga. Co je zde vadou, je nedobře těsnící a nefunkční rozprašovací systém, který způsobil lehký únik kapaliny a poškodil obal. Byla by ohromná škoda lahvičku vyhodit, neboť vůně je překrásná. Nabízíme vám ji za zlevněnou cenu. Obsah lahvičky lze použít buď na pot - pourri, případně ho můžete přelít do jiné lahvičky s novým dobrým rozprašovačem, máte-li nějaký doma. Uvedená cena je za jednu lahvičku.Interiérový spray od výrobce Green Tree (znáte jako výrobce vonných tyčinek a vonných olejů) je určen pro interiéry. Stříkněte vůni do prostoru místnosti nebo na pot - pourri (směs sušených květin, bylin a dřevin v misce). Vůně spraye na pot - pourri se uvolňuje déle. Pozor na oči, pozor na děti i zvířata. Neinhalujte. Nestříkejte na předměty, na oblečení ani na kůži. Je hořlavý, nepoužívejte v blízkosti ohně.

Vůně Yóga
Vůně je sladká, lehce uzemňující. Napomáhá k uvolnění těla a zklidnění mysli, navozuje uvolněnou, příjemnou atmosféru.

Magie vůní
Ať chceme či ne, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emoce, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či navodit atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Objem lahvičky
100 ml

Země původu
Nizozemsko

Facebook komentáře