Interiérový spray Green Tree Antistress 100 ml

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
184 Kč
Kód: ET-419976
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Interiérový spray od výrobce Green Tree (znáte jako výrobce vonných tyčinek a vonných olejů) je určen pro interiéry. Stříkněte vůni do prostoru místnosti nebo na pot - pourri (směs sušených květin, bylin a dřevin v misce). Vůně spraye na pot - pourri se uvolňuje déle. Pozor na oči, pozor na děti i zvířata. Neinhalujte. Nestříkejte na předměty, na oblečení ani na kůži. Je hořlavý, nepoužívejte v blízkosti ohně.

Vůně Antistress
Kompozice Antistress je kombinací jemnosti (květinový podklad) a silně probouzející a povzbuzující vůně grepu a mandarinek. Zažene chmury a naladí na tvořivou notu. Vůně je zároveň očistná. Čistí mysl člověka i prostor kolem něj.

Magie vůní
Ať chceme či ne, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emoce, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či navodit atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Objem lahvičky
100 ml

Země původu
Nizozemsko

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost