Indické vonné tyčinky NATURAL

Indické vonné tyčinky NATURAL

Kód: HT-INSATNATU_B
Je velmi těžké popsat slovy nepopsatelné... Milujete-li vůni santalu a vůni vzácných dřev, stoprocentně si tyto tyčinky zamilujete.
Připraveno k odeslání
42 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Indické vonné tyčinky NATURAL

Tyto vonné tyčinky od výrobce Satya se vyznačují naprosto neodolatelnou vůní, jenž se lehce podobá oblíbeným tyčinkám Satya Hit. Narozdíl od tyčinek Hit, však mají tyto vůni více dřevitou, velmi příjemnou, prostě přírodní. Je velmi těžké popsat slovy nepopsatelné... nelze než doporučit - vyzkoušejte. Milujete-li vůni santalu a vůni vzácných dřev, stoprocentně si tyto tyčinky zamilujete.

Vonné tyčinky Natural - vůně přírody

Vonné tyčinky Satya Natural jsou vyrobeny ze 100 % přírodních kvalitních surovin (himalájských bylin a dřevin). Tyčinky jsou ručně rolovány, směs vonných bylin je nanášena na bambusové dřívko, dále pak je každá tyčinka navíc obalena práškem z květů (typ masala). Masalové tyčinky vynikají hutnou vůní a dýmem.
 
Uvedená cena je za krabičku tyčinek. V krabičce je cca 13 kusů vonných tyčinek na bambusovém dřívku (balení 15 g), délka tyčinky je cca 20 cm a přibližná doba hoření je cca 25 - 30 minut.
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky