Indické vonné tyčinky HEM Dragons Blood  - 1
Indické vonné tyčinky HEM Dragons Blood  - 2
Indické vonné tyčinky HEM Dragons Blood - 1/2Indické vonné tyčinky HEM Dragons Blood - 2/2

Indické vonné tyčinky HEM Dragons Blood

Kód: CRYMA-11618 Nejoblíbenější
Dračí krev, to je tajemná dřevitá vůně, která je velmi vhodná pro kultivaci představivosti, pro chvíle tvoření. Vůně dračí krve povzbuzuje fantazii, proto ji obzvláště ocení umělci, výborně se však hodí i pro různé obřady a čarodějné rituály.
Připraveno k odeslání
38 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Indické vonné tyčinky HEM Dragons Blood

V pradávných časech, v dobách, kdy mlžnému nebi vládli dračí vládci, říkalo se, že ten, kdo zabije draka a vypije jeho krev, získá jeho sílu i magické schopnosti. Tyčinky "Dračí krev" skutečně disponují zvláštní a opojnou vůni, která má velmi posilující účinky na lidskou psychiku, ducha i tělo. Tyto vonné tyčinky byly vyrobeny ze směsi vybraných bylin a éterických olejů, jež byly namíchány v přesně určeném poměru, na základě starodávného čarodějného receptu. Vůně má schopnost přenést člověka do dávno ztraceného světa, v němž tyto mocné bytosti stále existují.

Drak - přemožitel času

Vonné tyčinky Dračí krev přináší nádherně dřevitou vůni, která je nesmírně inspirativní. Je velmi vhodná pro chvíle snění, pro kultivaci představivosti, pro chvíle tvoření. Vůně dračí krve povzbuzuje fantazii, proto ji obzvláště ocení malíři, básníci, spisovatelé a všichni ti, kdož tvoří, výborně se však hodí i pro různé obřady a čarodějné rituály. Doporučujeme!

Délka tyčinky
23 cm

Počet tyčinek v balení
20 ks

 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky