Hrnek - anděl odvahy

Hrnek - anděl odvahy

Kód: SoD-12009
Vzpomeň, že anděl strážný je vždy s tebou... Není, čeho se obávat, není proč ustupovat z cesty, kterou ti ukazuje tvé srdce.
Výrobce: AngelStar
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
349 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Hrnek - anděl odvahy

Vzpomeň, že anděl strážný je vždy s tebou... Není, čeho se obávat, není proč ustupovat z cesty, kterou ti ukazuje tvé srdce. 

Andělé stojí stále při nás
Věř, že andělé jsou s Tebou. Pokud je požádáš, rádi Ti pomohou vnést světlo do Tvého života. Předej jim svá trápení a Ty zůstaň klidný a sám v sobě. Buď odvážný ve svém životě, buď odvážný ve svém konání. Když tvé pohnutky k činům vychází ze srdce, pak nemohou být špatné a škodit druhým. Takové činy jsou posvěceny láskou a provázeny všemi anděly. Tak odvahu na Tvé cestě!
 
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimiální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky