Honeybush - rostlinný čaj, 50 g

Honeybush - rostlinný čaj, 50 g

Kód: SHA-100190
Honeybush znamená medový keř. Tuto přezdívku si vysloužil díky úžasně medové chuti. Obsahuje antioxidanty a celou řadu minerálů a stopových prvků.
Připraveno k odeslání
92 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Honeybush - rostlinný čaj, 50 g

Honeybush je keřovitá rostlina divoce rostoucí v horských oblastech Jihoafrické republiky. Rostlina je sbírána ručně na vysokohorských svazích, poté je nasekána na malé kousky, které se fermentují a suší na slunci. Fermentací získává honeybush červenohnědou barvu a charakteristické medové aroma, díky kterému si vysloužil název honeybush, tedy v překladu "medový keř". Honeybush obsahuje velké množství antioxidantů a minerálů, je zdraví velmi prospěšný. Díky nízkému obsahu teinu a absenci kofeinu je honeybush vhodný i pro děti, těhotné nebo kojící ženy.

        Jak se sklízí honeybush

Příprava čaje 0,5 l
10g čaje zalijte cca 95 °C převařenou vodou a nechte luhovat 3 - 8 minut, poté zceďte. Nápoj můžete dosladit medem nebo cukrem. Je velmi chutný i v kombinaci s mlékem. Výborný je i chlazený.

Uvedená cena je za jedno balení sypaného čaje (50 g). Čaj je zabalen v ochranném obalu, který zabraňuje "zvětrávání" - degradaci čaje. Po otevření balení vždy sáček znovu pevně uzavřete, aby jste zabránili přístupu vzduchu, který by čajovou směs znehodnotil.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení.

Děkujeme za pochopení.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky