Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 1
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 2
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 3
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 4
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 5
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 1/5Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 2/5Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 3/5Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 4/5Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 5/5

Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže

Kód: NM-D0787C4
Nepřekonatelné, nádherné, tajemné a nepřehlédnutelné hodiny s černým drakem - Pánem kříže budou fantastickým dárkem pro každého skutečného fantasy nadšence.
Připraveno k odeslání
1.185 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže

Nepřekonatelné, nádherné, tajemné a nepřehlédnutelné hodiny s černým drakem - Pánem kříže budou fantastickým dárkem pro každého skutečného fantasy nadšence. Visací hodiny jsou vyrobeny z odolné pryskyřice, jsou zpracovány velmi kvalitně. Na zadní straně hodin se nachází perforovaná destička pro snadné pověšení. Součástí balení jsou i šroubky, které budete pro pověšení potřebovat. Napájení 1AA baterie (není součástí balení).

Černý drak byl zrozen v hlubinách Země, je vládcem temných sil. Je pánem destrukce, ale i tvoření. Nyní se rozhodl přinést světu poselství - poselství mocného symbolu rovnoramenného kříže. Tento kříž je klíčem k dosažení rovnováhy, která vede ke svobodě a absolutní Moci nad svým životem. Keltský kříž nabádá k ovládnutí světla i temnoty, k přijetí a sjednocení všech protikladů, jež existují ve světle i tmě lidského ducha a vědomí.

Více informací o symbolu Keltského kříže, naleznete pod heslem Keltský kříž. Pokud Vás černý drak zaujal, doporučujeme Vám mrknout na další produkty s tímto krásným tvorem.

Materiál
tvrzená pryskyřice, kov

Rozměry (výška x šířka)
37 x 26 cm

Hmotnost
1,468 kg

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky