Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 1
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 2
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 3
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 4
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže  - 5
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 1/5Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 2/5Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 3/5Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 4/5Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže - 5/5

Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže

Kód: NM-D0787C4
Nepřekonatelné, nádherné, tajemné a nepřehlédnutelné hodiny s černým drakem - Pánem kříže budou fantastickým dárkem pro každého skutečného fantasy nadšence.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.185 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže

Nepřekonatelné, nádherné, tajemné a nepřehlédnutelné hodiny s černým drakem - Pánem kříže budou fantastickým dárkem pro každého skutečného fantasy nadšence. Visací hodiny jsou vyrobeny z odolné pryskyřice, jsou zpracovány velmi kvalitně. Na zadní straně hodin se nachází perforovaná destička pro snadné pověšení. Součástí balení jsou i šroubky, které budete pro pověšení potřebovat. Napájení 1AA baterie (není součástí balení).

Černý drak byl zrozen v hlubinách Země, je vládcem temných sil. Je pánem destrukce, ale i tvoření. Nyní se rozhodl přinést světu poselství - poselství mocného symbolu rovnoramenného kříže. Tento kříž je klíčem k dosažení rovnováhy, která vede ke svobodě a absolutní Moci nad svým životem. Keltský kříž nabádá k ovládnutí světla i temnoty, k přijetí a sjednocení všech protikladů, jež existují ve světle i tmě lidského ducha a vědomí.

Více informací o symbolu Keltského kříže, naleznete pod heslem Keltský kříž. Pokud Vás černý drak zaujal, doporučujeme Vám mrknout na další produkty s tímto krásným tvorem.

Materiál
tvrzená pryskyřice, kov

Rozměry (výška x šířka)
37 x 26 cm

Hmotnost
1,468 kg

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky