Hexahedron z horského křišťálu 45 mm  - 1
Hexahedron z horského křišťálu 45 mm  - 2
Hexahedron z horského křišťálu 45 mm  - 3
Hexahedron z horského křišťálu 45 mm  - 4
Hexahedron z horského křišťálu 45 mm - 1/4Hexahedron z horského křišťálu 45 mm - 2/4Hexahedron z horského křišťálu 45 mm - 3/4Hexahedron z horského křišťálu 45 mm - 4/4

Hexahedron z horského křišťálu 45 mm

Kód: CRYMA-30HEX75
Hexaedr z horského křišťálu je vynikající relaxační a meditační pomůcka. Jeho tvar pomáhá uzemnit a stabilizovat naši energii, což podporuje celkové zklidnění těla a koncentraci mysli.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
695 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Hexahedron z horského křišťálu 45 mm

Hexaedr z horského křišťálu je vynikající relaxační a meditační pomůcka. Jeho tvar pomáhá uzemnit a stabilizovat naši energii, což podporuje celkové zklidnění těla a koncentraci mysli. Hexaedr je jedním z Platónských těles a je přiřazen hmotě, elementu Země. Jeho šest stěn je jako šest materiálních dimenzí, která zadávají každé hmotě přesné algoritmy - co, jak, kdy, kde, za jakých podmínek... Každá hmota podléhá tomuto programu. Každá hmota má omezenou dobu trvání. Vznik, růst a rozvoj, plození, zánik. Stejné je to s naším materiálním tělem (skafandrem) i vědomím, které je rovněž součástí hmotné sféry světa. Tento Program (Matrix) je platný pro celý projevený Vesmír, pro každou hmotu. 

Je však člověk pouhá hmota?
Nebo něco víc?

Jediný, kdo může vystoupit nad tuto Strukturu, projít do sedmé dimenze, do Duchovního světa nekonečnosti, neomezenosti, Lásky a Věčnosti, je Duch člověka. Tedy to, čím on ve skutečnosti je. Branou je Přítomný okamžik. Vstupujeme do něj v meditacích, modlitbách, ale také všude tam, kde se odpojujeme od svého těla a vědomí a splýváme s prostorem, vnímáme, žijeme Jednotu Bytí. Tyto okamžiky také mohou nastat při pozorování uměleckých děl či přírodních scenérií, které „berou dech“. V podstatě jsme "tam" každou chvíli, v tom prostoru za myšlenkami a hmotným světem. 

Abychom se naučili spočívat v tomto stavu bez mysli, v tom nekonečném klidu a Míru, je zapotřebí naučit se nejprve pozorovat a kontrolovat svou mysl, své vědomí. Naučit se koncentraci, směrování myšlenek a také výstup za ně, do jiné úrovně. Tam, kam vědomí člověka nemá přístup, tam žije Duch. A tam je onen Klid a Mír, za který bychom byli schopni položit svůj život. Protože to je opravdová svoboda, lehkost, Láska a Mír. A jakmile toto jednou člověk pocítí, už nikdy se nespokojí s ničím menším. Být svobodný od neustálého přemýšlení, od mentálních vzorců, vnitřních konfliktů a citového strádání, které nám způsobuje naše převážně nekontrolované a negativní myšlení, je opravdová Blaženost. Touha po této původní svobodě, po Jednotě, je hnacím motorem našich životů. A tato Jednota, klid, blaženost, Mír – toto Království Nebeské - opravdu existuje, ovšem mimo tento svět. Je to území Ducha. Božího Ducha.

Text byl napsán na základě informací uvedených v encyklopedii Prapůvodních Znalostí, v knize AllatRa. Více informací o tomto tématu naleznete právě tam.


Hexaedr byl vybroušen z jednoho kusu brazilského křišťálu. K dostání je právě ten, který vidíte na fotografiích.

Průměr x tloušťka
4,5 x 1,8 cm

Hmotnost
72 g

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen v němž se snoubí síly Měsíce i Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Čištění a nabíjení křišťálu
Důkladnou očistu provádíme buď pod tekoucí vodou nebo ponořením do misky s vodou (přes  noc), do které jsme předtím přidali sůl. Nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci, případně při svitu měsíce.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náhrdelník Chryzopras extra kvalita tamblovaný Náhrdelník Chryzopras extra kvalita tamblovaný Kód: SVK-4114
Chryzopras posiluje víru v božský řád a Jednotu. Uvádí do stavu hluboké…
324 Kč
Šátek na břišní tanec Meri Šátek na břišní tanec Meri Kód: SHA-03204400
Originální, nepřehlédnutelný, jemný a lehký šátek pro břišní tanečnice je…
429 Kč
AllatRa AllatRa Kód: KOS-ALLATRA
Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých…
493 Kč
Lavennis podložka ke klávesnici, modrá Lavennis podložka ke klávesnici, modrá Kód: LAV-025
Podložka ke klávesnici přispívá k prevenci syndromu karpálního tunelu.
288 Kč