Hemann Gvaranal Forte 1100 mg 20 ks

Hemann Gvaranal Forte 1100 mg 20 ks

Kód: HEM-GVAFORTE Produktové číslo: 8594009230053
Gvaranal forte - doplněk stravy.
Výrobce: Hemann
Poslední kusy na skladě!
169 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Hemann Gvaranal Forte 1100 mg 20 ks

Gvaranal s vysokým obsahem guarany. 

Guarana - zdravotní tvrzení schválená dle platných nařízení EU
energie - tonus - únava
psychická a fyzická vitalita
imunitní systém


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Informace o guaraně - literární prameny

Použití
V případě potřeby nebo preventivně nechte 1 tabletu rozpustit v ústech. Náběh účinku do 1 hodiny, přípravek působí 6 - 8 hodin. Bez obsahu konzervačních látek a cukru. Pro vysoký obsah guarany není vhodný pro děti. Dospělí 1 - 3 tablety za den. Nepřekračujte maximální stanovenou dávku tří tablet. Výrobek není náhradnou za pestrou stravu, není toxický, neukládá se v organismu, je dobře vstřebáván a metabolizován.

Skladování
V suchu při teplotě do 30 °C.

Velikost balení
20 tablet


Informace o značce Hemann

Česká společnost Hemann vyrábí bylinné přípravky, doplňky stravy a kosmetiku již 19 let, podle starých lékařských a lékárenských receptur, které ověřil čas a mnoho spokojených odběratelů.  Průběžně své produkty  obohacují o nejnovější poznatky  z fototerapie. Společnost byla v roce 1994 založena českými vlastníky za účelem zpracování guarany na tablety a elixíry. Postupně jak bylo dosahováno znalosti o vstupní kvalitě, šetrném zpracování a výtěžnosti léčivých bylin, firma rozšiřovala sortiment  na tonika z léčivých bylin a léčebnou kosmetiku.

Další produkty společnosti Hemann


 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky