Heliotrop surový - 02  - 1
Heliotrop surový - 02  - 2
Heliotrop surový - 02 - 1/2Heliotrop surový - 02 - 2/2

Heliotrop surový - 02

Kód: SVK-hel-sur-02
Klid, soustředění, nadhled, konstruktivní komunikace, zklidnění emocí, asertivní jednání, příznivý vývoj - heliotrop je ideálním kamenem do všech míst, kde se schází lidé, řeší se smlouvy, dohody či problémy.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
273 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Heliotrop surový - 02

Na této kartě se nachází větší surový heliotrop. Skladem je pouze jeden kus, takže kupujete přesně ten kámen, který vidíte na fotografiích (focen z více stran). 

Velikost (délka x šířka x výška)
13,5 x 9,2 x 5,5 cm

Hmotnost
454 g

Helio trepa
Výraz heliotrop je odvozen od řeckých slov "Helios" - slunce a "trepa" - měnit se - heliotrop byl dříve často používán při pozorování Slunce. Tento kámen jakoby přitahoval sluneční záření - při ponoření kamene do vody červené skvrnky svítí jako žhavé uhlíky. Tento mystický tmavě zelený kámen je spojován s legendou, jež praví, že červené skvrnky jsou kapky krve samotného Krista, jež byl přibit na kříž, pod nímž ležely zelené kameny. 
 
Heliotrop - balzám na duši
Heliotrop je velmi přátelský kámen. Pokud si vás vybral - nebo vy jeho, vznikne mezi vámi přátelství trvající dlouhé roky. Heliotrop je kámen vysoce ochranný, uzemňující, spojující s realitou teď a tady. Heliotrop dodává odvahu a sílu, zvyšuje schopnost intuice, rozvíjí citlivost a podporuje rozlišovací schopnosti svého přítele člověka, učí jak se vyhnout zbytečným rizikům a nebezpečným situacím, povzbuzuje k čestnému a nezištnému jednání. Heliotrop přináší soustředěnost, lehký nadhled a duševní klid, tlumí agresivitu a přecitlivělost, klidní mysl, přináší světlo do chaosu myšlenek. Heliotrop je jako balzám na duši. Říká se, že heliotrop je kamenem, který přitahuje hojnost, bohatství a taktéž prý pomáhá při soudních sporech. Jako kámen zelené barvy je přiřazen čakře srdce, do které vnáší klidnou a stabilní léčivou sílu.
 
Heliotrop a léčení
Heliotrop byl vždy ceněn pro své posilující a detoxikační účinky. Heliotrop je ze všech kamenů nejlepší čistič krve, je tedy skvělým pomocníkem i pro ledviny, játra a střeva. Heliotrop reguluje krevní oběh a podporuje metabolismus. Při léčení s tímto polodrahokamem je důležité vědět, že je tento kámen dobré nosit a používat až do úplného vyléčení.
 
Očista a nabíjení heliotropu
Pokud používáme heliotrop pro účely léčení těla - je dobré vložit ho po ukončení léčby na pár dní do panenské půdy, kde si odpočine, vyčistí se a zároveň nabije. Pro běžné čištění postačí proud vlažné vody a následný několikahodinový pobyt ve sluneční lázni.
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Přívěsek koule - Květ života, mosaz Přívěsek koule - Květ života, mosaz Kód: SAR-AS298-M
Zajímavý přívěsek ve tvaru koule květu Života bude krásným dárkem pro…
316 Kč
Lapač snů s korálky z kokosové skořápky - hnědá Lapač snů s korálky z kokosové skořápky - hnědá Kód: SAR-T083-hne
Zajímavý lapač snů s barevnými korálky a mušličkami je nejen nesmírně…
258 Kč
Čínské masážní kuličky Relax Čínské masážní kuličky Relax Kód: SAR-QYG35
Kuličky jsou výborným pomocníkem při únavě k navození celkové duševní pohody.
199 Kč
Obraz na plátně - Nekonečno Obraz na plátně - Nekonečno Kód: SAR-BD86
Symbol ležaté osmičky je skvělou meditační pomůckou, která vás dovede k…
364 Kč