Health Link Bio Spirulina 500 mg 100 tablet

Health Link Bio Spirulina 500 mg 100 tablet

Kód: HL-001 Produktové číslo: 8594046600062
Výjimečný zdroj beta karotenu, chlorofylu, vitaminu B12, karotenoidů, enzymů, vitaminů a minerálních látek.
Výrobce: Health Link
Poslední kusy na skladě!
128 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Health Link Bio Spirulina 500 mg 100 tablet

BioSpirulina je 100 % sladkovodní modrozelená řasa Arthrospira platensis obsahující vzácné fytonutrienty (rostlinné výživné látky), které se nenacházejí v žádných jiných zelených potravinách, jako např. fykocyanin a sulfolipidy. Spirulina je také výjimečným zdrojem beta karotenu, chlorofylu, vitaminu B12, karotenoidů, enzymů, vitaminů a minerálních látek.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.Složení
Pouze 100 % řasa spirulina (arthrospira platensis) v BIO kvalitě. BioSpirulina neobsahuje žádné konzervační látky 1a barviva. Tablety jsou slisovány pod tlakem bez pojivých látek.

Nutriční hodnoty na 100 g
Bílkoviny 65 %
Sacharidy 18 %
Tuky 5 %
Minerální prvky 8 %
Energie: 382 kcal / 1615 kJ
Vápník: 500 mg
Hořčík: 740 mg
Železo: 80 mg
Beta karoten: 175 mg
Chlorofyl: 1450 mg
Fykocyanin: 16400 mg
Chrom: 400 µg
Vitamin B12: 50 µg

Dávkování
2× denně 2 - 6 tablet minimálně 15 minut před jídlem, zapít sklenicí vody. U podvýživy je vhodnější užívat BioSpirulinu s jídlem. Informace jsou platné v případě užívání 10 tablet denně (5 g).

Upozornění
Jedná se o doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Skladování
Skladujte mimo dosah dětí v suchu, chladu a temnu v uzavřeném obalu.

Velikost balení
500 mg (100 tablet)


Informace o značce Health link

Společnost Health Link, s. r. o. se zaměřuje na zdravou výživu a kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny.

V roce 2000 byla založena v Olomouci společnost Health Link s.r.oOd počátku byli vedeni myšlenkou nabídnout svým zákazníkům kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví. Jejich výrobky splňují požadavky na zdravou výživu a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Součástí programu jsou výrobky pro bezlepkovou výživu, vegetariány, diabetiky a makrobiotiky. 

V současnosti je Health Link dynamicky se rozvíjející společnost se snahou dále rozšiřovat nabídku kvalitních produktů. Jejich hlavním cílem je kvalita výrobku. Z tohoto důvodu věnují maximální péči výběru surovin a obchodních partnerů. Řada z nich splňuje požadavky na GMP (Good Manufacturing Practise), jejich potravinové doplňky jsou schváleny ministerstvem zdravotnictví. Potraviny v bio kvalitě jsou pravidelně kontrolovány organizací pro kontrolu ekologického zemědělství (KEZ Chrudim) a obdržely příslušný certifikát. 

Další produkty značky Health link


 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náhrdelník korál, kuličky 4 mm Náhrdelník korál, kuličky 4 mm Kód: BL-KCK6
Žádná špatnost neobstojí před korálem! Korál je mocným ochráncem svého…
242 Kč