Health Link Bio Spirulina 500 mg 100 tablet

Připraveno k odeslání
128 Kč
Kód: HL-001
Výrobce: Health Link
Kategorie: Doplňky stravy
Produktové číslo: 8594046600062
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

BioSpirulina je 100 % sladkovodní modrozelená řasa Arthrospira platensis obsahující vzácné fytonutrienty (rostlinné výživné látky), které se nenacházejí v žádných jiných zelených potravinách, jako např. fykocyanin a sulfolipidy. Spirulina je také výjimečným zdrojem beta karotenu, chlorofylu, vitaminu B12, karotenoidů, enzymů, vitaminů a minerálních látek.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.Složení
Pouze 100 % řasa spirulina (arthrospira platensis) v BIO kvalitě. BioSpirulina neobsahuje žádné konzervační látky 1a barviva. Tablety jsou slisovány pod tlakem bez pojivých látek.

Nutriční hodnoty na 100 g
Bílkoviny 65 %
Sacharidy 18 %
Tuky 5 %
Minerální prvky 8 %
Energie: 382 kcal / 1615 kJ
Vápník: 500 mg
Hořčík: 740 mg
Železo: 80 mg
Beta karoten: 175 mg
Chlorofyl: 1450 mg
Fykocyanin: 16400 mg
Chrom: 400 µg
Vitamin B12: 50 µg

Dávkování
2× denně 2 - 6 tablet minimálně 15 minut před jídlem, zapít sklenicí vody. U podvýživy je vhodnější užívat BioSpirulinu s jídlem. Informace jsou platné v případě užívání 10 tablet denně (5 g).

Upozornění
Jedná se o doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Skladování
Skladujte mimo dosah dětí v suchu, chladu a temnu v uzavřeném obalu.

Velikost balení
500 mg (100 tablet)


Informace o značce Health link

Společnost Health Link, s. r. o. se zaměřuje na zdravou výživu a kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny.

V roce 2000 byla založena v Olomouci společnost Health Link s.r.oOd počátku byli vedeni myšlenkou nabídnout svým zákazníkům kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví. Jejich výrobky splňují požadavky na zdravou výživu a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Součástí programu jsou výrobky pro bezlepkovou výživu, vegetariány, diabetiky a makrobiotiky. 

V současnosti je Health Link dynamicky se rozvíjející společnost se snahou dále rozšiřovat nabídku kvalitních produktů. Jejich hlavním cílem je kvalita výrobku. Z tohoto důvodu věnují maximální péči výběru surovin a obchodních partnerů. Řada z nich splňuje požadavky na GMP (Good Manufacturing Practise), jejich potravinové doplňky jsou schváleny ministerstvem zdravotnictví. Potraviny v bio kvalitě jsou pravidelně kontrolovány organizací pro kontrolu ekologického zemědělství (KEZ Chrudim) a obdržely příslušný certifikát. 

Další produkty značky Health link


 

Facebook komentáře

Štítky