Health Link BIO konopný panenský olej 250 ml

Připraveno k odeslání
164 Kč
Kód: HL-013
Výrobce: Health Link
Kategorie: Oleje, máslo
Produktové číslo: 8594046600468
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Konopí seté je jednoletá dvoudomá rostlina původem ze střední Asie, která dorůstá do výšky až 4 m. Konopný olej se získává šetrným lisováním ze semen za nízkých teplot do 40 °C, bez přístupu světla a vzduchu. Díky jeho obsahu vzácné směsi bioaktivních složek, se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje na světě. Pro výrobu tohoto BIO konopného oleje jsou použita semena konopí z ekologického pěstování. Nepřidávají se žádná chemická rozpouštědla ani jiné přísady. Je pro něj charakteristická světle zelená barva s přírodní zemitou chutí.

BIO panenský konopný olej je bohatým zdrojem cenných esenciálních nenasycených mastných kyselin typu omega-3 a omega-6 a rostlinných sterolů. Obsahuje také minerální látky jako je vápník, hořčík, draslík nebo železo a vitaminy A, E, D a některé ze skupiny B.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
BIO panenský konopný olej z prvního lisování za studena.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g
Energie: 3453 Kj / 840 Kcal
Bílkoviny: 0 g
Sacharidy: 0 g
Tuk: 100 g
Nasycené mastné kyseliny: 11 g
Mononenasycené mastné kyseliny: 12 g 
Polynenasycené mastné kyseliny: 77 g
z toho kyselina linolová ( Omega 6): 51,3 g
kyselina gamma-linolenová ( Omega 6): 3,3 g
kyselina alfa-linolenová (Omega 3): 16,7 g
kyselina stearidonová ( Omega 3): 0,7 g
Cholesterol: 0 mg
Vláknina: 0 g
Sodík: 0 mg
Vitamín E: 9 mg*

* Odpovídá 75 % doporučené denní dávky.

Skladování
Teplota max. 16 °C, v temnu a suchu. Láhev pečlivě uzavírejte. Nezahřívejte!

Užívání
Konopný olej je výborným doplňkem v kuchyni. I když není určen pro smažení, pečení a vaření, výborně se hodí do zeleninových nebo těstovinových salátů. Konopný olej můžete užívat jedenkrát denně při jídle kávovou lžičku.

Velikost balení
250 ml

Země původu
Holandsko


Informace o značce Health link

Společnost Health Link, s. r. o. se zaměřuje na zdravou výživu a kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny.

V roce 2000 byla založena v Olomouci společnost Health Link s.r.oOd počátku byli vedeni myšlenkou nabídnout svým zákazníkům kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví. Jejich výrobky splňují požadavky na zdravou výživu a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Součástí programu jsou výrobky pro bezlepkovou výživu, vegetariány, diabetiky a makrobiotiky. 

V současnosti je Health Link dynamicky se rozvíjející společnost se snahou dále rozšiřovat nabídku kvalitních produktů. Jejich hlavním cílem je kvalita výrobku. Z tohoto důvodu věnují maximální péči výběru surovin a obchodních partnerů. Řada z nich splňuje požadavky na GMP (Good Manufacturing Practise), jejich potravinové doplňky jsou schváleny ministerstvem zdravotnictví. Potraviny v bio kvalitě jsou pravidelně kontrolovány organizací pro kontrolu ekologického zemědělství (KEZ Chrudim) a obdržely příslušný certifikát. 

Další produkty značky Health link


 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost