Guarana tinktura 30 ml

Guarana tinktura 30 ml

Kód: SP-GUAR-30 Produktové číslo: 8595595902188
Guarana pochází z tropických pralesů Amazonie. Tato rostlina je nazvána po Indiánech kmene Guaraní, kteří ji po staletí používali jako elixír dlouhého života.
Připraveno k odeslání
109 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Guarana tinktura 30 ml

Guarana pochází z tropických pralesů Amazonie. Tato rostlina je nazvána po Indiánech kmene Guaraní, kteří ji po staletí používali jako elixír dlouhého života. Je to až 12 m vysoký popínavý keř s bílým květenstvím a plody černými a kulatým plody, připomínající oko. 

Účinnou složkou guarany je kofein a guaranin, stimulační látka podobná kofeinu. Guarana není návyková a její užívání je naprosto bezpečné. Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka, má posilující účinek na tělo a mysl, uvolňuje napětí, reguluje únavu a má vliv na energetický systém člověka. Guarana má vliv na metabolismu tuků, používá se jako pomocník pro udržení normální tělesné váhy. Blahodárně působí na normální funkce imunitního systému. 

Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla. Tinktura byla vyrobena pomocí unikátní technologie a několikanásobné extrakce. Proto si zachovává původní chuť i vůni byliny a maximální množství účinných látek.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme některé informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Informace o guaraně - literární prameny

Složení
Glycerol ; čištěná voda; Paullinia cupana

Dávkování
Po protřepání užíváme 20 kapek 3 x denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 2775 mg čerstvých plodů.

Upozornění
Přípravek není určen malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte! Neužívejte před spánkem, obsahuje kofein přírodního původu. 

Balení
30 ml

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy klepadlo - Zelený muž Fantasy klepadlo - Zelený muž Kód: NM-K0725C4
Zelený muž (pohanům znám též jako Rohatý Bůh) symbolizuje spojení člověka s…
334 Kč
Klíčenka fantasy - Mladá čarodějka Klíčenka fantasy - Mladá čarodějka Kód: NM-NOW7260
Zajímavý přívěsek na klíče s čarodějnickou učednicí potěší každého…
125 Kč
Polštář fantasy - Modrý měsíc Polštář fantasy - Modrý měsíc Kód: NM-B2391F6
Tajemný, snový, nádherný, takový je tento luxusní saténový polštář s fantasy…
549 Kč