Gruzínský čaj Tkibuli sypaný 80 g

Připraveno k odeslání
79 Kč
Kód: SP-CGR
Kategorie: Čaje rostlinné
Produktové číslo: 8595595915782
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Gruzínský čaj je jednodruhový černý čaj, který se sklízí v horských oblastech poblíž města Tkibuli, na severu gruzínského regionu Imeretie. Nálev červenohnědé barvy má lehce svíravou a nasládlou chuť, s typickým aroma. Čaj je zabalen v ochranném obalu, který zabraňuje "zvětrávání" - degradaci čaje. Po otevření balení vždy sáček znovu pevně uzavřete, aby jste zabránili přístupu vzduchu, který by čajovou směs znehodnotil.

Černý čaj obecně působí jako antioxidant, podporuje fyzickou a mentální aktivitu. Pití čaje je vhodné pro udržení zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kůže. Je doporučován při regulaci hmotnosti, je schopen normalizovat hladinu glukózy v krvi a metabolismus tuků. Podporuje normální zdraví srdce.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
100% Gruzínský černý čaj

Použití
Jednu polévkovou lžíci (cca 8 g) čaje vložíme do konvičky a přelijeme 500 ml horké vody o teplotě 90 – 95 °C. Louhujeme 2 – 4 min. Tento čaj je jednonálevový, vhodný jako ranní čaj k dobré snídani nebo odpolední čaj.

Velikost balení
80 g sypaný čaj

Facebook komentáře

Štítky