Ginkgo Biloba - tinktura 30 ml

Ginkgo Biloba - tinktura 30 ml

Kód: SP-GIN-30 Produktové číslo: 859595901822
Ginkgo rozšiřuje kapiláry v periferním cévním řečišti a podporuje průtok krve.
Připraveno k odeslání
99 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Ginkgo Biloba - tinktura 30 ml

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) je dvoudomý opadavý strom, náležící k čeledi jinanovitých, příslušících do fylogeneticky velmi prastarého řádu jinanotvarých. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin na zemi, ginkgo je považován za nejstarší žijící fosilii. Nejstarší prehistorické stopy po rostlině podobné jinanu vedou až do geologického období rozhraní karbonu a permu v prvohorách, tj. do období asi před 300 až 270 miliony let. V období jury (asi před 200 miliony let) zabíral jeho areál skoro celou Severní polokouli, v současnosti je v přírodě zachován pouze v jediném druhu v jihovýchodní Číně. Původní název stromu v doslovném překladu znamená „stříbrná meruňka“. Stejně tak jej označují i obyvatelé Japonska, jinan je oficiálním stromem japonského hlavního města Tokia.

Zdroj: Wikipedie

Jinan dvoulaločný je statný dlouhověký strom, dorůstající výšky 30 - 40 m. Jeho charakteristické listy nelze s ničím zaměnit. V Číně jej uctívají jako strom, který dokáže odvrátit zlo a oheň, proto jej vysazují před chrámy i domy. Navíc si velice cení jeho léčebných účinků. Listy ginkga obsahují flavonoidy, terpenické laktony, organické kyseliny, fenolické látky, karotenoidní barviva a sacharidy. Jako léčivo se používají sušené listy či extrakty z listů. 

Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla. Tinktura byla vyrobena pomocí unikátní technologie a několikanásobné extrakce. Proto si zachovává původní chuť i vůni byliny a maximální množství účinných látek.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme některé informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.Literární prameny

Složení
Glycerol ; čištěná voda; Ginkgo biloba

Dávkování
Po protřepání užíváme 20 kapek 3 x denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka odpovídá 3 398 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Upozornění
Přípravek není určen malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte! 

Balení
30 ml

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky