Poctivé Ghí - přepuštěné máslo, 720 g

Poctivé Ghí - přepuštěné máslo, 720 g

Kód: GINK-A0065
Máslo ghí neobsahuje laktózu ani lepek. Obsahuje vitamíny A, E, niacin a minerály sodík, draslík, vápník, fosfor, hořčík a železo. Činí pokrmy stravitelnými, posiluje jejich chuť a při dušení zachovává vitaminy potravin.
Připraveno k odeslání
369 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Poctivé Ghí - přepuštěné máslo, 720 g

Ghí je přepuštěné máslo, ale ačkoliv se z másla připravuje, má úplně jiné vlastnosti než obyčejné máslo. V ajurvédě platí za elixír života, neboť se věří v jeho omlazující a regenerační účinek. Máslo ghí obsahuje vitamíny A, E, niacin a minerály sodík, draslík, vápník, fosfor, hořčík a železo. Činí pokrmy stravitelnými, posiluje jejich chuť a při dušení zachovává vitaminy potravin. 


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení másla ghí
máselný tuk min.99,3%. Tepelně zpracované máslo z kravského mléka bez přidání konzervačních látek. 

Použití
Uplatní se zejména v teplé kuchyni(vaření, pečení, dušení, smažení), ve studené kuchyni, na mazání nebo stačí každý den lžičku pro zdraví. Nepřepaluje se, jelikož má vysoký bod zápalnosti, což více prospívá vašemu zdraví. Nemusí se uchovávat v lednici, stačí v temnu a při teplotě v rozmezí  0-20 C. Je přirozeně bezlepkový a neobsahuje laktózu.

Skladování
Máslo nakonec zežlukne, je-li skladováno při pokojové teplotě, ghí nikoli. Je to vlhkost v másle, která podporuje rozklad. Pokud je tedy ghí prosté vlhkosti, nemá žádný takový problém. Pouze tak si udrží svou originální čerstvost a chuť. Mimo jiné je proměna másla v ghí tedy praktický způsob jak uchovat máslo.

Hmotnost balení
720 ml

Máte - li zájem dozvědět se něco více o ajurvédě, která toto máslo doporučuje na mnohé neduhy, klikněte na heslo Ajurvéda.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Energy Spiron spray 50 ml Energy Spiron spray 50 ml Kód: ARCHIV-EG-SPIRON-50
Spiron spray obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a…
296 Kč
LFB Kombinovaná esence štíhlá linie BIO LFB Kombinovaná esence štíhlá linie BIO Kód: LFB-STIHL
Bachovy květové bio esence štíhlá linie pro ty, kteří si chtějí udržet nebo…
419 Kč
Náhrdelník jaspis červený, kuličky 6 mm Náhrdelník jaspis červený, kuličky 6 mm Kód: BL-SKJC6
Náhrdelník z červeného jaspisu je vhodný pro všechny, kdo se cítí bez energie,…
249 Kč