Gel na nádobí z mýdlových ořechů Citrón 250 ml

Připraveno k odeslání
54 Kč
Kód: YELL-00570
Výrobce: Yellow & Blue
Produktové číslo: 8594165000576
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Základem gelu na nádobí je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě, získaný nejšetrnější metodou za studena. Výsledkem je jemný a účinný gel se sníženou pěnivostí a příjemnou vůní přírodní citronové silice. Gel nezpůsobuje nežádoucí kožní reakce a po použití zanechává ruce v kondici. Je výrobcem dermatologicky testován. Gel se v přírodě snadno odbourává. Nezůstávají po něm nežádoucí rezidua náročná pro životní prostředí. Splňuje přísná kritéria nejnáročnějšího evropského certifikátu Ecogarantie.

Gel je určen pro ruční mytí nádobí i k šetrnému mytí ovoce a zeleniny. Hodí se skvěle pro odstranění mastných skvrn na prádle i k odmaštění povrchů v celé domácnosti.

Složení
5 - 15 % neionický tenzid rostlinného původu; < 5 % anionický tenzid, denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný, přírodní citronová silice (obsahuje parfém limonene, beta-pinene, gama-terpinene - může vyvolat alergickou reakci).

Upozornění
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Suroviny jsou zvoleny tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Při výrobě je použita revitalizovaná voda. Není testováno na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje syntetickou parfemaci ani barviva.

Upozornění

Pokud se v gelu objevuje bílý zákal, najedná se o závadu. Je to způsobeno nízkou teplotou při skladování. Nijak to neovlivňuje jeho účinnost. Postačí láhev přesunout do tepla a zákal zmizí.

Facebook komentáře

Štítky