Gagát (čarodějnický jantar) - vykuřovadlo 10 g

Gagát (čarodějnický jantar) - vykuřovadlo 10 g

Kód: RY-208
Gagát (čarodějnický jantar) je velmi silné ochranné vykuřovadlo, používá se při magii a věštění.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
120 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Gagát (čarodějnický jantar) - vykuřovadlo 10 g

Gagát, který je často nazýván jako černý nebo čarodějnický jantar, je miliony let staré zkamenělé dřevo. Gagát byl znám už v dobách neolitu. Jeho název je odvozen od řeky Gagátes v Malé Asii, kde byl těžen Římany. Používá se jak ve šperkařství, tak v aromaterapii. Tento temně černý "kámen" byl odpradávna považován za kouzelný. Římané věřili, že plaší hady a používal se jako ochrana před nočními můrami, přízraky, inkuby a sukuby. Gagát se používá jako velmi silný ochranný kámen, který odstraňuje bezdůvodný strach. Pro ochranu se nejčastěji nosí na krku. Gagát pomáhá proti násilí, nemocem a "silám temnoty". Gagát je silně receptivní, dokáže intenzivně vstřebávat negativní energie, při spalování stejně tak účinně tyto energie neutralizuje.

Jako vykuřovadlo platí za jedno z nejsilnějších ochranných vykuřovadel. Pokud se spaluje navečer, zahání noční můry a navozuje klidný spánek. Posiluje také psychiku, podporuje věštecké rituály. Jak v minulosti, i dnes se používá v kouzlech na uzdravení a léčení. V tom případě se míchá s šalvějí, rozmarýnou a levandulí.  

Vůně
Vůně páleného gagátu je velmi hluboká, tajemná, starobylá, kouřovitá. Oproti jiným vykuřovadlům voní gagát méně intenzívně. Na uhlíku se dlouho nahřívá a vůně se uvolňuje pomaleji. Gagát působí především informačně, proto tedy, zdá-li se vám, že gagát nevoní dost silně, neznamená to, že neúčinkuje. Pokud požadujete silnější vůni, lze přidat libovolné další ingredience - například zmíněnou šalvěj, levanduli či rozmarýnu.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Balení 
10 g v sáčku s popisem

Země původu
Mongolsko

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Saloos BIO karité balzám Granátové jablko 50 ml Saloos BIO karité balzám Granátové jablko 50 ml Kód: SA-7755122
Účinný balzám pro pokožku obličeje a dekoltu, zpomaluje stárnutí, 50 ml
162 Kč
Kadidelnice mastek s kovovou mřížkou Kadidelnice mastek s kovovou mřížkou Kód: SAR-IN087
Nádherná trojdílná mastková kadidelnice s mřížkou je určena k pálení…
369 Kč
Mandala na sklo fantasy - Dračí Sen Mandala na sklo fantasy - Dračí Sen Kód: SoD-900S25
Překrásně barevná fantasy mandala s motivem draka bude skvělým dárkem pro…
140 Kč