Forever strong - síla, vitalita

Forever strong - síla, vitalita

Kód: ARCHIV-QE-9
Při vyčerpání nebo únavě pro obnovení celkové vitality.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
290 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Forever strong - síla, vitalita

100% přírodní produkt. Vyrobeno pod farmaceutickým dohledem. Forewer strong obsahuje extrakt z kořene tropické rostliny Pfaffia paniculata, označována jako Suma nebo brazilský ženšen. Extrakt z kořene je používán k doplnění energie a jeho podávání je vhodné při vyčerpání organismu. 

Koenzym Q10 funguje jako aktivátor buněčné energie, nachází se všude tam, kde probíhá intenzivní metabolismus a výměna energie a je vhodné jej doplňovat do organismu. Koenzym Q10 posiluje srdce, snižuje vysoký krevní tlak, pomáhá při snižování nadváhy a celkově prodlužuje život. Posiluje iimunitní reakce organismu, čímž hraje komplexně důležitou roli v boji proti stárnutí.

Kyselina listová má důležitou roli v metabolismu aminokyselin, stavebních složek bílkovin, čímž se podílí na růstových a vývojových procesech v organismu. Kyselina listová zlepšuje mentální funkce a emoční zdraví a je také nezbytná pro zdravý vývoj plodu. Výzkumy ukazují, že pravidelná konzumace kyseliny listové snižují riziko mozkové mrtvice. Kyselina listová je velice důležitá pro správnou činnost žaludku (žaludeční kyseliny) a střev, podporuje funkci jater, chuť , tělesný růst.

Účinky a účel použití

  • pro obnovení fyzických a duševních sil
  • pro navrácení vitality
  • vhodný při únavě a vyčerpání
  • pro udržení dobrého zdravotního stavu
  • vhodný při rekonvalescenci

Složení
Extrakt z brazilského ženšenu, koenzym Q10, kyselina listová, želatina.

Dávkování
2 tobolky denně zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění
Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování
Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Velikost balení
 
60 tobolek


Informace o značce Queen Euniké

Česká značka Queen Euniké vyrábí od roku 2008 kvalitní a zdraví prospěšné přírodní doplňky stravy stavěné převážně na celosvětově velmi žádané české sladkovodní řase chlorella. Kromě chlorely mají v sortimentu vitaminy a tzv. "živé" colostrum. Všechny produkty jsou vyráběny s certifikací GMP. Od surovin až po finální "tobolku" je výroba pod neustálým farmaceutickým dohledem díky úzké spolupráci s českou farmaceutickou společností FAVEA.

Největší důraz je kladen na kvalitu, která dává výrobku maximální funkčnost a účinnost. Kromě chlorelly jsou v sortimentu vitaminy a „živé“ kolostrum (colostrum). Při zpracovávání využívají moderních technologie, jako je mikronizace. Náš organismus dokáže díky tomuto zpracování lépe vstřebávat a využívat účinné látky. Úprava umožňuje snížit dávkování a tím i případné zvýšené zatížení trávicího traktu. Tyto přípravky  jsou označeny   logem upozorňujícím na zvýšenou biologickou dostupnost. Od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR obdržela tato metoda ohodnocení „Inovace roku“

Přípravky neobsahují žádné konzervační látky, lepek, cukr, ani látky na zvýraznění chuti. Jsou tedy vhodné pro diabetiky, bezlepkovou dietu a při alergii na mléčnou bílkovinu. Nesmíte zapomínat na dodržování zdravého životního stylu, dostatečného příjmu pestré a vyvážené stravy.

Další produkty značky Queen Euniké


 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.