Finclub Fin Visitabs 60 tablet DOPRODEJ

Finclub Fin Visitabs 60 tablet DOPRODEJ

Kód: FIN-300 999
Visitabs - doplněk stravy.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
750 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Finclub Fin Visitabs 60 tablet DOPRODEJ

Visitabs obsahuje přírodní látky (lutein a zeaxantin) získané z květů měsíčku, ze slupek hroznů a z borůvek, které bývají spojovány s péčí o vidění člověka (role luteinu i zeaxantinu pro zachování dobrého zraku je nadále předmětem rozsáhlého výzkumu). 

DOPRODEJ


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Jedna tableta obsahuje
6 mg luteinu; 0,3 mg zeaxantinu; 120 mg extraktu z měsíčku zahradního; 9 mg extraktu z borůvek; 6 mg extraktu ze slupek hroznů; 30 mg kukuřičného škrobu.

Dávkování
1 tableta denně, kdykoliv.

Upozornění
Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem.

Velikost balení
60 tablet

Informace o společnosti FinClub
Je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již téměř 20 let. V oboru doplňků stravy se řadí mezi špičku. Společnost  založil, definoval, vedl a vtiskl jí originální, neopakovatelný charakter pan Jan Trojak. Posláním společnosti je za pomoci svých produktů pomoci všem na cestě ke zdraví, úspěchu a seberealizaci.

Přinesli na český trh přírodní preparáty z Finska. Všechny finské přípravky jsou od jednoho výrobce - firmy Hankintatukku Oy, která je držitelem AAA ratingu a jedním z předních světových producentů přírodních parafarmak. Finclub je strategickým a největším partnerem této společnosti, zastřešujícím distribuci a servis ve střední Evropě. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy našich obyvatel a tento výběr je vždy konzultován s našimi odborníky z oblasti medicíny. 

Další produkty společnosti FinClub


 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky