Finclub Fin Visitabs 60 tablet DOPRODEJ

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
750 Kč
Kód: FIN-300 999
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Visitabs obsahuje přírodní látky (lutein a zeaxantin) získané z květů měsíčku, ze slupek hroznů a z borůvek, které bývají spojovány s péčí o vidění člověka (role luteinu i zeaxantinu pro zachování dobrého zraku je nadále předmětem rozsáhlého výzkumu). 


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Jedna tableta obsahuje
6 mg luteinu; 0,3 mg zeaxantinu; 120 mg extraktu z měsíčku zahradního; 9 mg extraktu z borůvek; 6 mg extraktu ze slupek hroznů; 30 mg kukuřičného škrobu.

Dávkování
1 tableta denně, kdykoliv.

Upozornění
Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem.

Velikost balení
60 tablet

Informace o společnosti FinClub
Je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již téměř 20 let. V oboru doplňků stravy se řadí mezi špičku. Společnost  založil, definoval, vedl a vtiskl jí originální, neopakovatelný charakter pan Jan Trojak. Posláním společnosti je za pomoci svých produktů pomoci všem na cestě ke zdraví, úspěchu a seberealizaci.

Přinesli na český trh přírodní preparáty z Finska. Všechny finské přípravky jsou od jednoho výrobce - firmy Hankintatukku Oy, která je držitelem AAA ratingu a jedním z předních světových producentů přírodních parafarmak. Finclub je strategickým a největším partnerem této společnosti, zastřešujícím distribuci a servis ve střední Evropě. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy našich obyvatel a tento výběr je vždy konzultován s našimi odborníky z oblasti medicíny. 

Další produkty společnosti FinClub


 

Facebook komentáře