Feldspar - broušené srdce 60 mm

Připraveno k odeslání
31,31 €
Kód: CRYMA-369PH60
Kategorie: Výrobky z kamenů
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Najít krystalicky čistou krásu uprostřed všední šedi, najít v sobě sílu v časech zlých, odvahu, naději a možnosti tam, kde je už nikdo nehledá... To umí jen čisté srdce, srdce plné vděčnosti za život, plné pokory. Možná si ledasčím prošlo, možná je život těžce zkoušel a tesal je jako neobroušený diamant, aby z něj vykřesal kámen nevšední krásy a vysoké kvality. Možná právě proto tolik zakusilo. A vskutku, prožité zkušenosti ho učinily novým. Prohloubily v něm pokoru a vděčnost za život. Možná, že předtím nevnímal, že život je posvátný Dar, a že každý okamžik v něm má nevyslovitelnou hodnotu. Teď už to ví. Dřívější pýcha a nevšímavost z něj odpadla jako krusta suchého bláta, a on prozřel a uviděl nekonečné požehnání - v každodennosti. Objevil krásu a sílu v jednoduchosti. Tehdy jej zaplavila vděčnost za všechno. Teď už vidí život jinak...

Feldspar, to je živec. Hornina, která krystalizuje z magmatu. Výraz "živec" zavedl do češtiny Presl – veden nejspíše skutečností, že živce při svém rozpadu uvolňují do půdy živiny. Živec - život. Energetické působení živců je příjemné a velmi zklidňující. Tato energie stabilizuje, uvádí do rovnováhy všechny energie lidského těla, urovnává, harmonizuje toky sil, uzemňuje, hasí výbušnost a udává životní síle konstruktivní směr. Živec je silný, velmi klidný a stabilní kámen a zcela jistě bude vyhovovat právě lidem, kteří prošli bouřemi, mnohé viděli, odhalili, poznali a touží ve svém životě prožívat klid a mír. 

Živec a léčení
Živec pomáhá při neklidu, depresích, stresech, žaludečních problémech, nespavosti, dně, revmatismu. Posiluje kosti a klouby, plíce, a všechny naše smysly jako jsou zrak, sluch, čich, chuť a vnímání hmatem.

Uvnitř živce se nachází krystaly rubelitu - červeného turmalínu. 

Rubelit - červený turmalín
Červený turmalín je projektivní kámen, přiřazen planetě Mars a elementu ohně. Podporuje chuť do života, chuť stýkat se s druhými lidmi a přátelit se. Jeho vibrace vyvažují přílišnou aktivitu s pasivitou, dovedou korigovat výbušné emoce. Rubelit dodává tělesnou energii, aktivuje vitální síly, odvahu, podněcuje lásku, harmonizuje srdce, zvyšuje tvůrčí schopnosti. 

Rubelit a léčení
Kámen podporuje vitalitu, napomáhá detoxikaci, podporuje játra, slezinu, krevní oběh, cévy, pomáhá při křečích.


Čištění a nabíjení broušeného srdce
Kámen omývejte vodou (nejlépe přírodní), kdykoliv budete chtít. Nabíjejte na slunečním světle libovolně dlouho.

Upozornění
Živec je přírodní kámen, tedy není jedno srdce stejné jako druhé (tak, jako u lidí). Fotografie jsou především ilustrační.

Šířka x výška x tloušťka
6 - 6,5 x 5,8 - 6,3 x 2 cm

Hmotnost
140 - 160 g

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost