Fantasy tričko - Stříbrný drak S - 1
Fantasy tričko - Stříbrný drak S - 2
Fantasy tričko - Stříbrný drak S - 3
Fantasy tričko - Stříbrný drak - 1/3Fantasy tričko - Stříbrný drak - 2/3Fantasy tričko - Stříbrný drak - 3/3

Fantasy tričko - Stříbrný drak S

Kód: SoD-1022580-S
Stříbrný drak je zvláštním druhem severského draka, jež v dávných dobách brázdili povětří tamních nekonečných mlžných horských průsmyků.
Poslední kusy na skladě!
821 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Varianty Fantasy tričko - Stříbrný drak
Fantasy tričko - Stříbrný drak M Fantasy tričko - Stříbrný drak M Kód: SoD-1022581-M  
728 Kč
Fantasy tričko - Stříbrný drak XL Fantasy tričko - Stříbrný drak XL Kód: SoD-1022583-XL  
728 Kč
Fantasy tričko - Stříbrný drak S

Stříbrný drak byl zvláštním druhem severských draků, jež v dávných dobách brázdili povětří tamních nekonečných mlžných horských průsmyků. Stříbrný drak byl nejvzácnějším druhem, protože byl neviditelný a nepolapitelný. Nikdo nikdy nezjistil, kde tito vzácní draci přebývali, čím se živili a jak žili. O jejich životech není nic známo, snad jen to, že nebyl zaznamenán jediný útok stříbrného draka na člověka. Tito vzácní draci byli napolapitelní, jelikož díky svému zbarvení nebyli v mlžných mracích nikdy vidět. Nic o nich nevíme. Jisté je jen to, že za celou historii období vybíjení draků byl sražen k zemi pouze jediný exemplář - obrovský stříbrný drak, starý několik stovek let. Traduje se, že v té chvíli střílelo hned několik dračích lovců zároveň. Mířili na obřího agresívního červeného draka, kterého lovili již mnoho let. Jaké bylo jejich podivení, když se z nebe snesl doposud neznámý druh draka. Díky tomuto úlovku dnes víme, že tito draci existovali a jak vypadali.

Nádherné, tmavě šedé fantasy tričko se zpodobněním vzácného druhu draka, nadchne každého fanouška fantasy! Tričko se stříbrným drakem pochází z luxusní dračí kolekce, amerického výrobce The Mountain, jenž si zakládá na originalitě designů, vysoké kvalitě a zdravotní nezávadnosti svých výrobků. Trička tohoto výrobce mají certifikát OEKO-TEX®, který zaručuje, že při výrobě nebyly použity žádné zdraví škodlivé látky. I z tohoto důvodu mohou tato trička nosit i děti a lidé s citlivou pokožkou.

Fantasy tričko se stříbrným drakem je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, je celé batikované, obrázek draka zdobí přední stranu. Tisk obrázku je prováděn speciální patentovanou technikou (barvy jsou nanášeny na jednotlivá vlákna, tričko lze tedy bez obav roztáhnout, aniž by obrázek popraskal).

Velikosti a rozměry

S - šířka 48 cm, délka 69 cm
M - šířka 52 cm, délka 74 cm
L - šířka 56 cm, délka 80 cm
XL - šířka 60 cm, délka 80 cm

dětské velikosti
D/L - šířka 42 cm, délka 59 cm
D/XL - šířka 47 cm, délka 65 cm

Praní a údržba

  • 40 °C - šetrné praní v pračce
  • žehlení - max. 100°C
  • bělení chlorem - ne
  • sušení v bubnové sušičce - ne

LP

 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky