Fantasy tričko - Černý drak - Pán kříže S - 1
Fantasy tričko - Černý drak - Pán kříže S - 2
Fantasy tričko - Černý drak - Pán kříže - 1/2Fantasy tričko - Černý drak - Pán kříže - 2/2

Fantasy tričko - Černý drak - Pán kříže S

Kód: SoD-1012530-S
Černý drak byl zrozen v hlubinách Země, je vládcem temných sil. Je pánem destrukce, ale i tvoření. Nyní se rozhodl přinést světu poselství - poselství mocného symbolu keltského kříže.
Poslední kusy na skladě!
821 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Varianty Fantasy tričko - Černý drak - Pán kříže
Fantasy tričko - Černý drak - Pán kříže S

Černý drak byl zrozen v hlubinách Země, je vládcem temných sil. Je pánem destrukce, ale i tvoření. Nyní se rozhodl přinést světu poselství - poselství mocného symbolu keltského kříže. Kelstký kříž je klíčem k dosažení rovnováhy, která vede ke svobodě a absolutní Moci nad svým životem. Keltský kříž nabádá k ovládnutí světla i temnoty, nabádá k přijetí a sjednocení všech protikladů, jež existují ve světle i tmě lidského ducha a vědomí.

Více informací o symbolu Keltského kříže, naleznete pod heslem Keltský kříž. Pokud Vás černý drak zaujal, doporučujeme Vám mrknout na další produkty s tímto krásným tvorem.

Originální fantasy tričko s drakem, v barvě tmavé šedi, pochází z luxusní dračí kolekce  amerického výrobce The Mountain, jenž si zakládá na originalitě designů, vysoké kvalitě a zdravotní nezávadnosti svých výrobků. Trička tohoto výrobce mají certifikát OEKO-TEX®, který zaručuje, že při výrobě nebyly použity žádné zdraví škodlivé látky. I z tohoto důvodu mohou tato trička nosit i děti a lidé s citlivou pokožkou.

Fantasy tričko je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, je celé batikované, fantasy obrázek zdobí přední stranu trička. Tisk obrázku je prováděn speciální patentovanou technikou (barvy jsou nanášeny na jednotlivá vlákna, tričko lze tedy bez obav roztáhnout, aniž by obrázek popraskal).

Velikosti a rozměry

S - šířka 48 cm, délka 69 cm
M - šířka 52 cm, délka 74 cm
L - šířka 56 cm, délka 80 cm
XL - šířka 60 cm, délka 80 cm

dětské velikosti
D/L - šířka 42 cm, délka 59 cm
D/XL - šířka 47 cm, délka 65 cm

Praní a údržba

  • 40 °C - šetrné praní v pračce
  • žehlení - max. 100°C
  • bělení chlorem - ne
  • sušení v bubnové sušičce - ne

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky