Fantasy tričko - Černí medvědi S - 1
Fantasy tričko - Černí medvědi S - 2
Fantasy tričko - Černí medvědi - 1/2Fantasy tričko - Černí medvědi - 2/2

Fantasy tričko - Černí medvědi S

Kód: SoD-1035900-S
Medvěd je nejlepším průvodcem pro všechny, kdo pochopili, že pokud se skutečně chtějí stát sami sebou a být svobodní, musí se nejprve postavit svému stínu. Svým svěřencům medvěd poskytuje ochranu i potřebná upozornění.
Poslední kusy na skladě!
715 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Varianty Fantasy tričko - Černí medvědi
Fantasy tričko - Černí medvědi M Fantasy tričko - Černí medvědi M Kód: SoD-1035901-M  
715 Kč
Fantasy tričko - Černí medvědi L Fantasy tričko - Černí medvědi L Kód: SoD-1035902-L  
715 Kč
Fantasy tričko - Černí medvědi XL Fantasy tričko - Černí medvědi XL Kód: SoD-1035903-XL  
715 Kč
Fantasy tričko - Černí medvědi S

Medvěd vždy byl, je, a bude jedno z nejmocnějších silových (totémových) zvířat. Byl uctíván už pravěkými lidmi a je uctíván dodnes. Medvěd je zosobněním síly a moci, avšak také je mistrem introspekce, která je k dosažení síly a moci nezbytná. Medvěd je nejlepším průvodcem pro všechny, kdo pochopili, že pokud chtějí svůj život změnit, musí nejprve nalézt sami sebe, svou podstatu, své Bohem dané Já, svou opravdovost. A teprve z této pozice žít a tvořit. Duše člověka je nevyčerpatelnou studnicí Moudrosti a inspirace. Kdo ji zná, kdo ji probudil, je skutečně moudrý. Ví, kdy, jak a proč jednat a kdy naopak nejednat, zná podstatu věcí, dějů, je veden intuicí.

Medvěd je známý tím, že hledá med v dutých kmenech stromů, na zimu pak vstupuje do jeskyně (podobné děloze matky), kde tráví všechny své zážitky. Tímto chováním naznačuje člověku nutnost "vstoupit dovnitř". Jakmile člověk vstoupí do svého nitra a pozná sám sebe, najde i svůj vnitřní hlas, vytříbí svou schopnost nalézat ty správné odpovědi na všechny své otázky. Už nikdy se neztratí, protože pochopil sám sebe a našel vnitřní duchovní oporu.

"Chceš-li nalézt sama sebe, být opravdovým, svobodným, odvážným a silným, vydej se do jeskyně - do svého nitra, kde sídlí tvá síla. Potkáš-li na cestě stíny, neboj se jich, poznej je, pouč se a jdi dál za světlem své duše. Až ji nalezneš, staneš se opravdovým, moudrým a silným. Takové je poselství černého medvěda."

Originální fantasy tričko se třemi černými medvědy  pochází z dílny amerického výrobce The Mountain, jenž si zakládá na originalitě designů, vysoké kvalitě a zdravotní nezávadnosti svých výrobků. Trička tohoto výrobce mají certifikát OEKO-TEX®, který zaručuje, že při výrobě nebyly použity žádné zdraví škodlivé látky. I z tohoto důvodu mohou tato trička nosit i děti a lidé s citlivou pokožkou.

Fantasy tričko je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, je celé batikované, fantasy obrázek zdobí přední stranu trička. Tisk obrázku je prováděn speciální patentovanou technikou (barvy jsou nanášeny na jednotlivá vlákna, tričko lze tedy bez obav roztáhnout, aniž by obrázek popraskal).

Velikosti a rozměry

S - šířka 48 cm, délka 69 cm
M - šířka 52 cm, délka 74 cm
L - šířka 56 cm, délka 80 cm
XL - šířka 60 cm, délka 80 cm

dětské velikosti
D/L - šířka 42 cm, délka 59 cm
D/XL - šířka 47 cm, délka 65 cm

Praní a údržba

  • 40 °C - šetrné praní v pračce
  • žehlení - max. 100°C
  • bělení chlorem - ne
  • sušení v bubnové sušičce - ne

MM a LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky