Fantasy prsten - Magická ochrana, černý

Fantasy prsten - Magická ochrana, černý

Kód: LH-P50116-ČER
Magický fantasy prsten se skleněnou černou čočkou přináší ochranu před vnějšími vlivy a vědomí své vlastní síly a individuality.
Připraveno k odeslání
305 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy prsten - Magická ochrana, černý

Magický prsten s černou skleněnou čočkou je jistě velmi elegantním šperkem, avšak to není všechno. Černý prsten je neodmyslitelně spjat s magickou ochranou, s rituály, věštěním a všemožnými aktivitami "čarodějného" typu.

Materiál
kov, sklo

Vnitřní průměr
1,8 cm a více

Prsten má nastavitelnou velikost. Při troše zručnosti můžete jeho minimální průměr ještě více zmenšit. 

Černá barva - nejmocnější ochrana
Černá barva, jak známo, pohlcuje všechno - jsou v ní obsaženy všechny barvy spektra. Sama o sobě však nepředstavuje temnotu, negativní a zlé věci (jak si lidé často myslí), ona naopak před tímto vším chrání. Jak? Vysvětlení je jednoduché. Jakou barvu budete preferovat, pakliže jste nuceni procházet těžkou životní krizí, prožíváte otřes či šok ze ztráty či smrti někoho blízkého? Bude to bílá? Blankytně modrá? Oslnivě oranžová či příjemně růžová? Nikoliv. S největší pravděpodobností zvolíte černou. Proč? Protože se potřebujete stáhnout do sebe a chránit se vůči vnějším vlivům. Vaše podvědomí vás instinktivně nutí hledat zdroj své síly, neboť vnější svět se stal nejasným, bolestivým či se právě sesypal. Životní krize je vůbec tím nejvhodnějším obdobím k nalezení své vnitřní síly. Černá barva má jednu skvělou vlastnost - táhne vás dovnitř, do sebe, pryč z vnějšího světa. Černá vás táhne do nitra, kde se skrývá vaše skutečná vnitřní síla, síla, díky níž přežijete cokoliv.

Světlo ve tmě
Opustíte-li vědomě svět forem a barev a ponoříte se do černé, zákonitě v ní naleznete světlo, protože to jste vy sami. V černé je vždy obsaženo světlo, a kdo hledá, ten jej nalezne. Jakmile jednou najdete své světlo - svou vnitřní sílu, už budete vždycky vědět, kdo jste, co je pravé a co ne, rozpoznáte iluzornost tohoto světa a vždy budete schopni rozpoznat pravou podstatu věcí, lidí i situací. Když budete vidět, myslet i konat ze svého středu, z místa, kde plane jasný plamen světla - budete vždy jednat správně a budete schopni jasně rozeznat nebezpečí a negativitu všeho druhu, budete skutečně ochráněni. Tak to je. Jakékoliv černé předměty, kameny, šperky, oblečení, apod. tedy pomáhají udržet všechnu pozornost u vnitřního zdroje síly, pomáhají člověku držet se světla uvnitř sebe a nenechat se rozhodit vnějšími vjemy, mít nadhled a odstup. Současně působí černá barva jako bariéra - ochrana před vnějšími věcmi, neboť svou kvalitou odpuzuje pozornost okolního světa od vaší osoby. To si lze lehce ověřit tím, že půjdete na rande v černém oblečení. Proč se asi mágové a čarodějky při svých rituálech tak často obklopují černou barvou? Je to náhoda?

Černá, barva čarodějek a mágů
Černá barva byla odjakživa barvou mágů a čarodějek. Černá znamená skutečnou sílu, znamená překonání bolesti a strachů, hledání odpovědí, duchovní cestu, poznání iluzí, stínů, poznání proměnlivosti forem, poznání sebe sama. Bez poznání vnitřní prázdnoty a temna, jež jsou přítomny v krajinách našeho nevědomí, bez nalezení vlastního zdroje světla nelze tvrdit, že víme, co je světlo. Vždyť jen díky černé tmě je možné definovat formy. Pohlédněte na noční nebe. Vidíte svit hvězd, jejichž záři lze pozorovat jen díky černé tmě.

Magická ochrana
Šperky s černým kamenem (obsidiánem, turmalínem, astrofylitem či onyxem) odjakživa sloužily k ochraně mága před temnými entitami, kterými se to všude jen hemží (my je nevidíme, protože jsou nehmotné, ale citlivé osoby je vnímají velmi dobře). Těmto entitám nejde o nic jiného než o naši životní energii - pránu, neboť sami žádnou nemají. Slétávají se k nám jako můry k lampě a čekají, kdo je otevřen, a tím pádem vhodný k přisátí a odběru energie. "Být otevřen" v tomto smyslu znamená být otevřen (být přístupný) negativním energiím - nebýt sám u sebe (v sobě) "doma", nestarat se o své vlastní světlo, být od něj odkloněn a přikládat svou pozornost negativním událostem ve svém okolí. Pokud mág provádí své rituály, pracuje často v astrálních rovinách, a je těmto silám vystaven napospas. Černá barva mága chrání před působením těchto sil, černá barva ho drží u zdroje jeho síly a chrání jej. Pokud nejste mág, tak vás černá ve světě hmoty ochrání před útoky negativních lidí a energetických upírů, kteří se vás snaží napadat a brát vám energii. Pamatujte, že vždy tak činí prostřednictvím vaší otevřenosti k negativitě. Tam, kde vládne optimismus, víra a láska, tam, kde plane jasný plamen světla, není místo pro stíny a jejich nečisté hry.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náhrdelník křišťál, facet kuličky 4 mm Náhrdelník křišťál, facet kuličky 4 mm Kód: SVK-2100-ZZ
Nejúčinnější léčivý krystal, který povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost a…
251 Kč
Náramek Iolit extra "disk" 12 mm Náramek Iolit extra "disk" 12 mm Kód: SVK-4209
Intuice, vhledy, vize, sebepoznání, důvěra v sebe, zodpovědnost za své myšlenky…
249 Kč