Fantasy pohár Zelený muž

Fantasy pohár Zelený muž

Kód: PUCK-GOTH20
Zelený muž je zvláštní, do listů oděná bytost. Je odkazem na sepětí člověka s přírodou, připomínkou našich kořenů, naší přirozenosti.
Výrobce: Puckator
Poslední kusy na skladě!
588 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy pohár Zelený muž

Tento pohár je vyroben z  nerezové oceli, vsazený do pryskyřice. Okraj je zdobený gotickou kresbou Zeleného muže v zelené a šedé barvě. Líbí-li se vám tato zvláštní, do listů oděná bytost, podívejte se ještě na další produkty ze zeleným mužem.

Pohár - kalich je odedávna symbolem sjednocení lidí a jejich spojení, které je stejné jako mezi člověkem a božskou silou a mezi člověkem a vše zásobující přírodu. Nacházíme jej jako magicko-rituální předmět u mnoha kultur. Symbolizuje ušlechtilejší, vyšší síly, vyšší vybrační rovinu vyzvedává všechno obyčejné na úroveň božského, vše spojujícího.

Zelený muž byl často užíván jako dekorativní ornament zejména na gotických stavbách a kostelech. Motiv Zeleného muže má velkou řadu podob a variací. Je možné ho najít v mnoha kulturách po celém světě, je nejčastěji spojován s rostlinnými přírodními božstvy. Primárně je interpretován jako symbol znovuzrození, obrození, nového počátku, jako připomínka nekončícího cyklu, který je obnoven s každým jarem. Pohanský symbol Zeleného muže je spojovaný s plodností a duchem přírody.

Rozměr
výška 18,5 cm
průměr 9 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky