Fantasy pohár - Měsíční sova

Připraveno k odeslání
688 Kč
Kód: NM-U4812P9
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Sova je nočním orlem, jenž cestuje nocí zcela beze strachu. Symbolicky je spojována s jasnovidností, astrálním cestováním, měsícem, tajemstvím a bílou i černou magií. Je patronkou mnoha čarodějů a čarodějnic. V mnoha kulturách světa je sova považována za symbol moudrosti (nejčastěji je zobrazována s knihou). Je to proto, že sova vidí i to, co není na první ani druhý pohled zřejmé. Je mistryní umění jasnozření. Tam, kde jsou všichni klamáni, sova vidí a ví vše, nelze ji obelhat, sova zná Pravdu. Sova je představitelkou ostrého vhledu, symbolem pravdy a jasného vnímání všeho, co je.

Tento krásný pohár bude originálním dárkem pro každého milovníka fantasy žánru. Pohár je vyroben z tvrzené pryskyřice, do níž je vsazen vyjímatelný kalich z nerezové oceli. Ručně malovaný pohár je po svém obvodu zdoben třemi plasticky vytvořenými sovami.

Kalich či pohár je odedávna symbolem sjednocení lidí a jejich spojení, které je stejné jako mezi člověkem a božskou silou a mezi člověkem a vše zásobující přírodu. Nacházíme jej jako magicko-rituální předmět u mnoha kultur. Symbolizuje ušlechtilejší, vyšší síly, vyšší vibrační rovinu, vyzvedává všechno obyčejné na úroveň božského, vše spojujícího.

Rozměr (výška x průměr)
18 x 6,5 cm

Materiál
pryskyřice, nerezová vložka

Facebook komentáře

Štítky