Podívejte se do kategorie Andělé

Fantasy pohár - Bílý jednorožec  - 1
Fantasy pohár - Bílý jednorožec  - 2
Fantasy pohár - Bílý jednorožec - 1/2Fantasy pohár - Bílý jednorožec - 2/2

Fantasy pohár - Bílý jednorožec

Kód: NM-U0003A3
Jednorožec je strážce magického lesa a disponuje magickými schopnostmi. Jednorožec je symbolem čistoty a nevinnosti, ale také nespoutanosti a nepoddajnosti, svobody.
Poslední kusy na skladě!
322 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy pohár - Bílý jednorožec

Jednorožec je mýtické stvoření, je to bílý kůň s rozštěpenými kopyty, dlouhou hřívou a charakteristickým, spirálově stočeným rohem vyrůstající z čela. Jednorožec je strážce magiského lesa a disponuje magickými schopnostmi. Jednorožec je symbolem čistoty a nevinnosti, ale také nespoutanosti a nepoddajnosti, svobody. Vidět jednorožce lze přirovnat k zázraku. Tento bájný tvor může být zkrocen pouze čistou pannou či vílou. Ve společnosti čistého a nevinného stvoření se jednorožec stává mírným, pokládá jí svůj roh do klína, což vlastně symbolizuje, že čistá žena může zkrotit mužskou touhu, mužský agresívní princip. Zmínku o jednorožcích můžeme zaznamenat již v 5.století př.n.l., kdy je zmiňuje řecký lékař Ktésiás. V Persii  měli jednorožci pověst léčivého stvoření, proto býval až do 19. století ozdobou a symbolem lékáren.

Pohár s jednorožcem je vyroben z  nerezové oceli, vsazený do odolné pryskyřice. Pohár - kalich je odedávna symbolem sjednocení lidí a jejich spojení, které je stejné jako mezi člověkem a božskou silou a mezi člověkem a vše zásobující přírodu. Nacházíme jej jako magicko-rituální předmět u mnoha kultur. Symbolizuje ušlechtilejší, vyšší síly, vyšší vibrační rovinu vyzvedává všechno obyčejné na úroveň božského, vše spojujícího. 

Rozměr
výška 18,5 cm
průměr 6,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky