Podívejte se do kategorie Andělé

Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu  - 1
Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu  - 2
Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu  - 3
Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu  - 4
Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu - 1/4Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu - 2/4Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu - 3/4Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu - 4/4

Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu

Kód: LH-HB1
Úžasná fantasy ozdoba do vlasů je tvořena vlasovou gumičkou a krásným amuletem "Síla Středu" s broušeným skleněným korálkem uprostřed.
Připraveno k odeslání
437 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy amulet i ozdoba do vlasů - Síla Středu

Krásná fantasy ozdoba do vlasů je tvořena vlasovou gumičkou a amuletem "Síla Středu" s broušeným skleněným korálkem uprostřed. Tento znak má velmi harmonické působení - stabilizuje, posiluje, uvádí do rovnováhy. Amulet je vyroben z velmi pevné slitiny kovů a má dva závěsné body na zadní straně (viz foto 2.). Díky tomu je možné, až gumička jednoho dne přestane pružit, tuto odstřihnout a nosit amulet jako přívěsek.

Uvedená cena je za jednu ozdobu.

Materiál
slitina kovů, sklo, guma

Průměr amuletu
3,6 cm

Průměr gumy cca
7 cm


Broušený kamínek, zasazený ve středu amuletu, symbolizuje posvátný střed – duchovní centrum, samotnou duši člověka, od níž se v harmonii a rovnováze, směrem zevnitř ven, odvíjejí všechny další síly, aspekty, formy. Pokud je člověk ve spojení se svým středem a řídí se impulzy, které z jeho duše vychází, jsou jeho myšlenky, slova, činy a celý život i osud harmonické. Pokud člověk žije v souladu se sebou samým, se svou podstatou, projevuje se to na jeho zdravotním i psychickém stavu. Takový člověk je v harmonii s celým světem, přesně chápe a zná sebe samého, zná své talenty a dary, které může rozvíjet. Každý člověk by měl usilovat o spojení se svou pravou podstatou, se svou duší, neboť ona je jeho božským pravým Já. Impulzy, které vychází z duše, jsou čisté, nesobecké, laskavé, nic nežádající. Pokud se jimi člověk řídí a nenechá za sebe jednat svůj egoismus, jsou jeho záměry provázeny lehkostí a zdarem. Do cesty mu přichází ti správní lidé, ty správné informace, vše potřebné. Jako by se celý vesmír spojil, aby mu pomohl. Vše jde lehce, bez zastavení, překážek, problémů a výsledek je korunován úspěchem – dobrým pocitem mnoha lidí.

Pokud někde na cestě dojde ke zbrzdění, průtahům a potížím, pak se člověk v nějakém bodě odklonil z cesty, do hry vstoupil jeho egoismus. Tehdy je dobré se zastavit a vrátit se do svého středu, ze kterého je jasně vidět, kde došlo k vychýlení. Jen z tohoto pohledu je člověk schopen dívat se na situace nezaujatě, z pozice pozorovatele duchovní podstaty. Kdo je spojen se svou duší a jedná na základě impulzů, které z ní vychází, je klidný, laskavý, štědrý, chápající, tolerantní, soucitný a to v každé situaci. Takový člověk je schopen skutečného nadhledu, takového, který mu umožňuje Znát namísto vytváření domněnek a úsudků, které jsou produktem jeho mysli. Duše je zdrojem Lásky a Moudrosti, pramenící ve Věčnosti. Je to kus Boha. Proto ji všichni, kdo jsou na duchovní cestě hledají a snaží se ji probudit, protože tak probouzí božské síly uvnitř sebe. Pokud se podaří, na základě vytrvalé duchovní práce nad sebou, spojit se se svou duší, dochází k fenoménu zvanému Osvícení. 

Jak se se svou duší spojit? K tomu je dána prastará technika Lotosový květ, kterou používali lidé všech kultur a civilizací před námi. Například Buddha s její pomocí dosáhl stavu osvícení, své nejbližší učedníky ji učil i Ježíš, zmínky o tom se však v Bibli nenacházejí. Tato technika byla utajovaná, protože se díky ní člověk stává skutečně vnitřně svobodným – duchovně svobodným. A kteří mocní tohoto světa by si přáli, aby se jejich ovečky osvobodily? Nyní však byla tato prastará technika znovu přinesena na světlo světa, aby každý nositel duše měl možnost svou duši probudit do plného potenciálu a osvobodit se tak od nástrah a pout materiálního světa. Jedná se o duchovní techniku na probuzení duše člověka. Můžete ji praktikovat i vy.

Pakliže vás zaujaly tyto informace a chcete se duchovně rozvíjet, doporučujeme přečíst si knihu, ze které výše uvedené znalosti pocházejí, knihu AllatRa.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Vonné tyčinky Satya - Aastha Vonné tyčinky Satya - Aastha Kód: CRYMA-8901802004024
Nechej se unést. Povznes se nad starosti dnešního dne, odpočiň si.
56 Kč
Křišťálová koule 80 mm - Cindy G. Křišťálová koule 80 mm - Cindy G. Kód: CRYMA-CB80
Křišťálová koule v dárkové krabičce, vybroušená z kvalitního…
630 Kč
Kyvadlo - jaspis, hladce broušený Kyvadlo - jaspis, hladce broušený Kód: SoD-826100004
Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, při věštění pomáhá zůstat…
215 Kč