Fantasy náušnice Tajemství lesní tůňky - zelená

Fantasy náušnice Tajemství lesní tůňky - zelená

Kód: LH-NC117
Síla a uzdravující moc Matky Přírody je k dispozici neustále a všem, kdo se vrací zpět k Ní. Tyto náušnice vám budou neustále připomínat, že hledáte to, co je přirozené, přírodní a pravé.
Připraveno k odeslání
354 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy náušnice Tajemství lesní tůňky - zelená

Možná, že jste si i vy, při svých toulkách přírodou všimli, že v některých hlubokých lesních tůních svítí zlatavé světlo. Možná jste to nevnímali, zabráni do svých myšlenek, možná, že jste pátrali, co TO je. Poslyšte legendu z dob, kdy po zemi chodili bohové.

V pradávných dobách, kdy ještě na Zemi žili bohové, a člověk byl zatím jen dobrým nápadem ve hlavě Stvořitele, procházela se Bohyně Matka po svém hájemství, aby posoudila krásu toho, co vytvořila. Se svým výtvorem byla spokojena, vše bylo takové, jaké to Stvořitel zamýšlel. Tak, jako každý člověk po dobře vykonané tvrdé práci, i sama Bohyně usedla znavena u malé lesní tůňky, aby nechala svým unaveným údům spočinout. Jak máchala své bosé nohy v chladivých hlubokých vodách zelené tůně, napadlo ji ještě něco. Něco, co Stvořitel nezamýšlel, něco, co bylo čistě jen její. Pozorně se rozhlédla, zda-li není sledována, vytrhla si z hlavy jeden ze svých krásných lesklých vlasů a upustila jej do tůně. V zelené vodě se zlatavý vlas stočil do pravotočivé spirály a v této podobě klesnul ke dnu. Bohyně se pousmála a vdechla do této spirály svou sílu. Budiž tato síla dána jako dar Boží Matky všem tvorům, kteří kdy budou po této zemi chodit. Nechť je toto kouzlo, jež nebude moci být nikdy zcela poznáno, silou, která bude znovu a znovu vtiskávat této Zemi svou pravou podobu a všechny tvory fascinovat a přivádět zpět k Ní, Matce Přírodě. Tato síla je božská a nemůže být zničena ani ovládnuta. Síla Matky Přírody bude silou, která tento svět bude držet pohromadě, až přijdou temné dny. Tato síla vždy nakonec zvítězí, i kdyby se zdálo, že je vše ztraceno.

Tato fantasy náušice se skleněnými čočkami zelenkavého světla (takového, které můžete spatříte v lesních tůních) vám budou neustále připomínat sílu a uzdravující moc Matky Přírody. Budou vám připomínat, že nikdy není nic ztraceno, že vždy je naděje, protože Ona je s námi a že její uzdravující moc a životadárná síla je k dispozici všem, kdo se vrátí zpět k Ní.

Materiál
pryskyřice, kov, sklo

Délka a šířka
4 x 1,2 cm

Každý jednotlivý šperk je jedinečným originálem. Foto i rozměry jsou spíše ilustrační.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Plastový měřič obvodu prstu - velikosti prstenu Plastový měřič obvodu prstu - velikosti prstenu Kód: S4U-EURO2
Ideální a velmi jednoduchá pomůcka pro zjištění vaší velikosti prstenu.
25 Kč