Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst  - 1
Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst  - 2
Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst - 1/2Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst - 2/2

Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst

Kód: LH-NK101
Magic Spirit, to je duch Ametystu, který je průvodcem pro všechny astrální cestovatele, mágy a čarodějky, věštce, proroky i léčitele. Tento náramek představuje mocnou magickou ochranu pro všechny aktivity tohoto typu.
Připraveno k odeslání
410 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst

Ametyst je mystický kámen nabitý vysokými spirituálními vibracemi (které přitahuje a vyzařuje) a silnou očistnou i léčivou mocí, proto jej od nepaměti používali všichni duchovní lidé, proroci, šamani, kněží, léčitelé, telepati, věštci a vědmy. Ametyst rezonuje se sedmou - korunní čakrou (Sahasrára). Pomáhá k dosažení rozšířených stavů vědomí a otevírá brány do jiných realit, než je ta naše, zároveň poskytuje účinnou ochranu při pobytu v jiných světech, takže je ideálním společníkem pro všechny, kdo astrálně cestují, získávají informace z pole Akáša, předpovídají budoucnost nebo se zabývají magickými praktikami. Zajímavé na ametystu je, že jde o kámen, jež pomáhá přenášet duchovní vhledy a informace získané v duchovním prostoru do racionální mysli ve hmotné sféře zde na Zemi a přesně a jasně je interpretovat. Proto je tento kámen nejoblíbenějším kamenem všech věštců.

Tento magický šperk s ametystem je tedy určen pro všechny, kdo se zabývají kouzlením, magickými praktikami, léčením, věštěním, astrálním cestováním a dalšími praktikami, které vyžadují rozšířený stav vědomí.

Každý jednotlivý šperk byl vyroben s ohledem na tvar vloženého polodrahokamu, takže je každý kousek jedinečným originálem. Foto je spíše ilustrační. Náramek se zapíná stahovací koženou šňůrkou.

Materiál
pryskyřice, kůže, polodrahokam

Průměr a šířka náramku
6,3 x 2,5 cm

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Miska NATURAL, cukr. třtina, 10 kusů Miska NATURAL, cukr. třtina, 10 kusů Kód: TAR-9926N
Stylová miska z cukrové třtiny je lehká a pevná, voděodolná, odolná vůči…
36 Kč