Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst  - 1
Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst  - 2
Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst - 1/2Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst - 2/2

Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst

Kód: LH-NK101
Magic Spirit, to je duch Ametystu, který je průvodcem pro všechny astrální cestovatele, mágy a čarodějky, věštce, proroky i léčitele. Tento náramek představuje mocnou magickou ochranu pro všechny aktivity tohoto typu.
Poslední kusy na skladě!
410 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy náramek Magic Spirit - ametyst

Ametyst je mystický kámen nabitý vysokými spirituálními vibracemi (které přitahuje a vyzařuje) a silnou očistnou i léčivou mocí, proto jej od nepaměti používali všichni duchovní lidé, proroci, šamani, kněží, léčitelé, telepati, věštci a vědmy. Ametyst rezonuje se sedmou - korunní čakrou (Sahasrára). Pomáhá k dosažení rozšířených stavů vědomí a otevírá brány do jiných realit, než je ta naše, zároveň poskytuje účinnou ochranu při pobytu v jiných světech, takže je ideálním společníkem pro všechny, kdo astrálně cestují, získávají informace z pole Akáša, předpovídají budoucnost nebo se zabývají magickými praktikami. Zajímavé na ametystu je, že jde o kámen, jež pomáhá přenášet duchovní vhledy a informace získané v duchovním prostoru do racionální mysli ve hmotné sféře zde na Zemi a přesně a jasně je interpretovat. Proto je tento kámen nejoblíbenějším kamenem všech věštců.

Tento magický šperk s ametystem je tedy určen pro všechny, kdo se zabývají kouzlením, magickými praktikami, léčením, věštěním, astrálním cestováním a dalšími praktikami, které vyžadují rozšířený stav vědomí.

Každý jednotlivý šperk byl vyroben s ohledem na tvar vloženého polodrahokamu, takže je každý kousek jedinečným originálem. Foto je spíše ilustrační. Náramek se zapíná stahovací koženou šňůrkou.

Materiál
pryskyřice, kůže, polodrahokam

Průměr a šířka náramku
6,3 x 2,5 cm

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky