Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý  - 1
Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý  - 2
Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý - 1/2Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý - 2/2

Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý

Kód: LH-K50139
Jiné světy, to jsou místa obydlená éterickými stvořeními, vílami a jednorožci, které dokáže vnímat jen laskavý člověk dobrého srdce, s duší světlou a čistou jako nebeská studánka. Tento fantasy náhrdelník je určen právě takovým lidem.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
775 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý

Elegantní a jemný fantasy náhrdelník, s modrými skleněnými broušenými a opalizujícími čočkami, jistě zaujme každou jemnou a čistou duši. Právě takový člověk je schopen vnímat svět vílích bytostí a jednorožců, jemných éterických stvoření, lesních duchů a dévů. Právě takový člověk je schopen komunikovat s jinými světy, které ostatní lidé považují za pouhý výplod fantazie či mytologii.

Jiné světy, to jsou místa obydlená éterickými a čistými stvořeními, které dokáže vnímat jen člověk dobrého a upřímného srdce, čistých úmyslů, člověk laskavý a dobrý, s duší světlou a čistou jako nebeská studánka. Tyto světy existují paralelně k tomu našemu, avšak v tak vysokých vibračních frekvencích, že je dokáže vnímat jen člověk na stejné frekvenci a s rozšířeným vnímáním. Bytosti, obývající tyto světy - víly, jednorožci, lesní duchové a dévové jsou bytosti plaché. Když se však podaří navázat s nimi kontakt, jsou ochotny odhalit člověku ta nejkrásnější a nejkouzelnější tajemství světa. Přátelství s nimi je tím necennějším darem, poctou. Takové přátelství vydrží navěky, pokud se člověk nenechá strhnout nízkými vibracemi hmotného světa. Poselství vil a jednorožců, zprávy a rady, které jsou schopni člověku dát, povznášejí duši, hladí srdce. Člověk se pak stává ještě lepším a láskyplnějším člověkem a dobrým přítelem pro každého živého tvora zde na Zemi.

Materiál
cín pewter (bez obsahu niklu), skleněné čočky

Šířka a výška ozdoby
6,2 x 5 cm

Délka náhrdelníku (min - max)
41 - 48 cm

Náhrdelník má nastavitelné zapínání na karabinku.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Pyramida - Obsidián černý 35 mm Pyramida - Obsidián černý 35 mm Kód: CRYMA-37PY35
Obsidián je velmi silný ochranný kámen, vedoucí člověka do hloubi jeho…
251 Kč