Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý  - 1
Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý  - 2
Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý - 1/2Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý - 2/2

Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý

Kód: LH-K50139
Jiné světy, to jsou místa obydlená éterickými stvořeními, vílami a jednorožci, které dokáže vnímat jen laskavý člověk dobrého srdce, s duší světlou a čistou jako nebeská studánka. Tento fantasy náhrdelník je určen právě takovým lidem.
Připraveno k odeslání
775 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy náhrdelník Jiné Světy, modrý

Elegantní a jemný fantasy náhrdelník, s modrými skleněnými broušenými a opalizujícími čočkami, jistě zaujme každou jemnou a čistou duši. Právě takový člověk je schopen vnímat svět vílích bytostí a jednorožců, jemných éterických stvoření, lesních duchů a dévů. Právě takový člověk je schopen komunikovat s jinými světy, které ostatní lidé považují za pouhý výplod fantazie či mytologii.

Jiné světy, to jsou místa obydlená éterickými a čistými stvořeními, které dokáže vnímat jen člověk dobrého a upřímného srdce, čistých úmyslů, člověk laskavý a dobrý, s duší světlou a čistou jako nebeská studánka. Tyto světy existují paralelně k tomu našemu, avšak v tak vysokých vibračních frekvencích, že je dokáže vnímat jen člověk na stejné frekvenci a s rozšířeným vnímáním. Bytosti, obývající tyto světy - víly, jednorožci, lesní duchové a dévové jsou bytosti plaché. Když se však podaří navázat s nimi kontakt, jsou ochotny odhalit člověku ta nejkrásnější a nejkouzelnější tajemství světa. Přátelství s nimi je tím necennějším darem, poctou. Takové přátelství vydrží navěky, pokud se člověk nenechá strhnout nízkými vibracemi hmotného světa. Poselství vil a jednorožců, zprávy a rady, které jsou schopni člověku dát, povznášejí duši, hladí srdce. Člověk se pak stává ještě lepším a láskyplnějším člověkem a dobrým přítelem pro každého živého tvora zde na Zemi.

Materiál
cín pewter (bez obsahu niklu), skleněné čočky

Šířka a výška ozdoby
6,2 x 5 cm

Délka náhrdelníku (min - max)
41 - 48 cm

Náhrdelník má nastavitelné zapínání na karabinku.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Moqui Marbles - živoucí kameny Mini - Utah, USA Moqui Marbles - živoucí kameny Mini - Utah, USA Kód: BL-SKMM1-01
Moqui Marbles, to je cesta k původní rovnováze, cesta ke zdraví, psychické a…
186 Kč