Fantasy čelenka Životní síla - červená  - 1
Fantasy čelenka Životní síla - červená  - 2
Fantasy čelenka Životní síla - červená - 1/2Fantasy čelenka Životní síla - červená - 2/2

Fantasy čelenka Životní síla - červená

Kód: LH-50107
Už ve starověkém Egyptě vnímali rudou barvu jako barvu životní síly, odvahy a vitality. Magická fantasy čelenka je vhodná pro všechny, kdo se neradi nudí, nebojí se riskovat a prožívat dobrodružství.
Poslední kusy na skladě!
670 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy čelenka Životní síla - červená

Temně rudá barva (nebo barva červená) byla už ve starověkém Egyptě považována za barvu životní síly, vitality, síly, ale i destrukce. Rudá barva je teplá (horká), neklidná, vibrující, dráždivá a expanzívní. Rudá barva souvisí s elementem ohně. Působí jako stimulant i jako afrodiziakum, představuje čirou životní energii a symbolizuje hluboké lidské vášně - lásku i nenávist, odvahu i pomstu a chuť ničit. Červená barva skvěle působí jako stimulant na psychiku, nervy, smysly a celé fyzické tělo. Je barvou čakry Muladhary, kořenové čakry, čakry našeho základu. Při nedostatečné funkci této čakry ( a tím i malého množství červené barvy v auře člověka) je člověk "studený". Může trpět nízkým tlakem, nízkým či žádným sexuálním zájmem, frigiditou, impotencí, postrádá chuť do života, nadšení, vášnivost. Při těchto charakteristikách není divu, že bývá červená barva nedílnou součástí rozličných magických rituálů, především těch, které si kladou za cíl upoutat zájem nějaké osoby, probudit v ní vášeň a lásku. Červená barva totiž nenechá nikoho chladným.

Materiál a zpracování
Fantasy čelenka Životní síla je vyrobena ze skleněných čoček rudé barvy a ohebného cínu pewter (neobsahuje nikl), čelenku lze tvarovat dle potřeby, na zadní straně je řetízek se zapínáním na karabinku. Velikost je univerzální.

Rozměry ozdoby
6 x 3,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky