Fantasy čelenka Magie víly růží - růžová  - 1
Fantasy čelenka Magie víly růží - růžová  - 2
Fantasy čelenka Magie víly růží - růžová - 1/2Fantasy čelenka Magie víly růží - růžová - 2/2

Fantasy čelenka Magie víly růží - růžová

Kód: LH-50188
Tato překrásná fantasy čelenka jistě zaujme každou jemnou a čistou duši. Jen člověk čisté duše je schopen komunikovat se světem éterických vílích bytostí. Se světem, který je ostatním lidem zcela skryt.
Poslední kusy na skladě!
825 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy čelenka Magie víly růží - růžová

Tato překrásná fantasy čelenka jistě zaujme každou jemnou a čistou duši, člověka, který je schopen naladit své nitro na jemné frekvence. Svět vílích bytostí je poněkud opomíjen, neboť takových čistých, jemných a něžných lidských duší, které jsou schopny vnímat tyto bytosti, mluvit s nimi a vyprávět o nich, po světě příliš nechodí. Víly jsou křehká éterická stvoření, bytosti plaché a pouze v panenské přírodě se vyskytující. Jejich posláním je pečovat a chránit všechny rostliny, zvířata a dobré lidi na tomto světě, vnášet do jejich životů hravost, kouzlo a romantiku. Energie těchto bytostí je tak jemná, že mohou být zpozorovány jen člověkem čistého srdce, člověkem nevinným, upřímným a jemným, jako jsou ony sami.

Materiál a zpracování
Vílí fantasy čelenka je vyrobena ze skleněných čoček a ohebného cínu (neobsahuje nikl), čelenku lze tvarovat dle potřeby, na zadní straně je řetízek se zapínáním na karabinku. Velikost je univerzální.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Vltavín váha do 1 g mix Vltavín váha do 1 g mix Kód: KL-VL-0-1
Vltavín je v podstatě jakýmsi vesmírným zrcadlem. Neustále stahuje informace ze…
75 Kč