Fantasy aromalampa Zelený muž 12,5 cm Sleva - 1
Fantasy aromalampa Zelený muž 12,5 cm Sleva - 2
Fantasy aromalampa Zelený muž 12,5 cm Sleva - 3
Fantasy aromalampa Zelený muž 12,5 cm - 1/3Fantasy aromalampa Zelený muž 12,5 cm - 2/3Fantasy aromalampa Zelený muž 12,5 cm - 3/3

Fantasy aromalampa Zelený muž 12,5 cm Sleva

Kód: Sleva-002
Zajímavá aromalampa s drobným estetickým defektem je k dostání za zlevněnou cenu.
Poslední kusy na skladě!
Sleva 20%
Cena před slevou: 141 Kč
113 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Fantasy aromalampa Zelený muž 12,5 cm Sleva

Nacházíte se na kartě zboží, zlevněného z důvodu drobné povrchové estetické vady, nesnižující funkčnost výrobku. Zakoupením berete na vědomí charakter vady či kazu. Zboží nelze reklamovat ani vyměnit.

Důvod slevy
Aromalampa je zlevněna z důvodu drobného odštěpku (viz foto 3), který neovlivňuje její funkčnost. Aromalampa je jinak zcela v pořádku, prodáváme ji za zlevněnou cenu.Mísa na vrcholu se bude pomalu zahřívat a aromatický olej vám začne prolévat  svou vůni po celém bytě. Aromalampa je z keramiky zdobená fantasy kresbou zeleného muže. Desing vytvořen Lisou Parker. Líbí-li se vám tato zvláštní, do listů oděná bytost, podívejte se ještě na další produkty ze zeleným mužem.

Zelený muž byl často užíván jako dekorativní ornament zejména na gotických stavbách a kostelech. Motiv Zeleného muže má velkou řadu podob a variací. Je možné ho najít v mnoha kulturách po celém světě, je nejčastěji spojován s rostlinnými přírodními božstvy. Primárně je interpretován jako symbol znovuzrození, obrození, nového počátku, jako připomínka nekončícího cyklu, který je obnoven s každým jarem. Pohanský symbol Zeleného muže je spojovaný s plodností a duchem přírody.

Použití
Do misky nalijte vodu a nakapejte do ní aromatický olej. Nenechte odpařit vodu, aby se keramika nepřehřála mohla by prasknout. Nepokládat na hořlavé materiály a nenechávat bez dozoru.

Rozměr
výška 12,5 cm
průměr 9 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.