Esenciální olej 100% Hřebíček Madagaskar 10 ml

Esenciální olej 100% Hřebíček Madagaskar 10 ml

Kód: AW-EO-22
Hřebíček, známý svými silnými léčebnými, ochrannými a spirituálními vlastnostmi, je v Asii právem nazýván "Květina Bohů".
Připraveno k odeslání
64 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Esenciální olej 100% Hřebíček Madagaskar 10 ml

Hřebíček, to jsou sušená poupata až 12 m vysokých asijských stromů. Hřebíček, známý svými silnými léčebnými, ochrannými a spirituálními vlastnostmi, je v Asii právem nazýván "Květina Bohů". Hřebíčková, nasládle kořenitá vůně posiluje auru člověka i jeho sebevědomí, pročišťuje prostor, navozuje spirituální atmosféru a spojení s vyššími sférami, dále rovněž posiluje intuitivní schopnosti a taktéž má afrodiziakální účinky. Hřebíček zapuzuje zlé duchy a všechno negativní, posiluje při stavech vyčerpání, letargii, nízkém sebevědomí, vhodný je pro vytvoření lehce eroticko - romantické nálady.

Při masážích působí olej z hřebíčku antisepticky a protiplísňově. Hřebíček prokrvuje, zahřívá a povzbuzuje, tlumí bolesti, má lokálně znecitlivující účinky, ulevuje při svalovém napětí a revmatismu.

Olej je vhodný jak pro aromaterapeutické využití (inhalace výparů oleje v aromalampě), tak pro použití při koupelích ( 3 - 10 kapek oleje rozmíchat v 1 dcl mléka a nalít do koupele cca 37 °C, koupel 15 - 20 min). Esenciální olej lze také použít i pro saunování a masáže, kdy se masíruje celé tělo (nepoužívat neředěný - vždy naředit jiným masážním olejem - například arganovým či jiným rostlinným), nebo jen postižená místa.


Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima.

Obsah
10 ml

Země původu
Madagaskar

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Přívěsek topaz zlatý krystal, úchytka Ag 925 Přívěsek topaz zlatý krystal, úchytka Ag 925 Kód: BL-P925ZTm
Zlatý topaz je vzácný drahokam, nositel optimismu, magnet na pozitivní lidi, slávu…
251 Kč
Tričko Fialová fantazie M Tričko Fialová fantazie M Kód: SPID-LG183237-M
Luxusně pohodlná halenka - tričko s tajemným výjevem ze světa za zrcadlem, je na…
598 Kč
Masážní léčitelská hůlka Růženín - kónická 10 cm Masážní léčitelská hůlka Růženín - kónická 10 cm Kód: HT-WDSM_ROSQ
Růženín vyhlazuje pleť, je výborným kamenem pro léčení kožních chorob,…
424 Kč