Esenciální olej 100% Cypřiš Španělsko 10 ml

Esenciální olej 100% Cypřiš Španělsko 10 ml

Kód: AW-EO-23
Olej z cypřiše se používá při nejistotě, úzkosti, depresi, chmurách, melancholii, skleslosti, nepřátelství, podráždění. Vůně zklidňuje tělo i mysl, působí jako antidepresivum a mírné sedativum.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
90 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Esenciální olej 100% Cypřiš Španělsko 10 ml

100% esenciální olej z cypřiše se používá při nejistotě, úzkosti, depresi, chmurách, melancholii, skleslosti, nepřátelství, podráždění. Vůně zklidňuje tělo i mysl, působí jako antidepresivum a mírné sedativum. Cypřiš reprezentuje odhodlání a sílu. Vůně pomáhá při překonávání zármutku nad tím, co odešlo a pobízí s odvahou hledět k tomu novému, co právě přichází. Vůně cypřiše otevírá, vnáší do života závan čerstvého vzduchu, nové nápady, inspiraci. Zároveň pobízí k jednání. Neboť bez jednání vše zůstává jen na úrovni myšlenky.

Esenciální olej z cypřiše zklidňuje organismus a osvěžuje. Má silné antibakteriální účinky, stahuje cévy (lokálně) - pomáhá v boji s křečovými žilami a hemeroidy (koupel). Cypřišový olej se také používá na mastnou pleť s rozšířenými póry nebo žilkami, při problematické a zánětlivé pleti s akné a při celulitidě (koupel či masáž). Olej z cypřiše působí antisepticky a posiluje imunitu, je výborný při nachlazení, kašli, chřipce nebo zánětu průdušek. Zlepšuje vykašlávání a pomáhá také při horečce, ulevuje i od alergické rýmy. Cypřišová vůně čistí a osvěžuje vzduch, usnadňuje dýchání nejen při nachlazení. Cypřiš tiší bolest a dodává energii při vyčerpání organismu v průběhu různých nemocí. Olej z cypřiše také velice ocení ženy - má příznivý vliv na menstruaci a její průběh (lze jemně masírovat břicho pomocí masážní kompozice s cypřišovým olejem). Cypřiš mírní příznaky PMS, ulevuje při bolestech, zmírňuje menstruační krvácení a celkově urychluje průběh menstruace. 

Olej je vhodný jak pro aromaterapeutické využití (inhalace výparů oleje v aromalampě), tak pro použití při koupelích ( 3 - 10 kapek oleje rozmíchat v 1 dcl mléka a nalít do koupele cca 37 °C, koupel 15 - 20 min). Esenciální olej lze také použít i pro saunování a masáže, kdy se masíruje celé tělo (nepoužívat neředěný - vždy naředit jiným masážním olejem - například arganovým či jiným rostlinným), nebo jen postižená místa.

Esenciální olej z cypřiše se vyznačuje intenzívní, nezaměnitelnou, balzamickou, sladce dřevitou vůní.


Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Upozornění
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima. Olej se nedoporučuje užívat v těhotenství, při epilepsii a vysokém krevním tlaku.

Obsah
10 ml

Země původu
Španělsko

Vyrobeno z cypřišových větviček a jehličí destilací párou. 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Taška velká fantasy - Tajemství Vesmíru Taška velká fantasy - Tajemství Vesmíru Kód: NM-B2968H7
Jaké to velké tajemství se skrývá v nekonečnosti Vesmíru... Jak hypnoticky…
997 Kč
Xaman - virgule Gamma, nerez Xaman - virgule Gamma, nerez Kód: XA-J-N05
Název virgule "gamma" je odvozen od podobnosti s písmenem řecké abecedy. Oproti…
149 Kč
Pánské tričko Symbol - Pentagram M Pánské tričko Symbol - Pentagram M Kód: NOP-pan-pent-M
Pentagram je prastarý symbol, velmi mocné ochranné znamení. Pokud je nošen na…
447 Kč