Epam Kittlův bylinný čistící čaj

Připraveno k odeslání
91 Kč
Kód: EPAMKBC
Výrobce: Epam
Kategorie: Čaje Epam
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Bylinný čistící čaj obsahuje sušenou mátu, pampelišku, anděliku, řebříček, benedikt, třezalku a hořec.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
Máta, pampeliška, andělika, řebříček, benedikt, třezalka, hořec.

Použití
Máta - normální činnost trávicí soustavy a střev, přirozená obranyschopnost - imunitní systém; pampeliška - normální činnost žaludku a jater, antioxidant; andělika - normální trávení a činnost jater, pročištění; řebříček, benedikt, třezalka, hořec - normální trávení.

Dávkování
4 - 6 čajových lžiček přelijte 200 - 250 ml vroucí vody, nechte 20 minut vyluhovat v zakryté nádobě.

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Velikost balení
50 g

Podmínky úchovy
Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě!


Informace o značce Epam

Tibetská medicína - EPAM terapie je komplexní léčba a dává možnost nalezení zdraví a štěstí jedince. Za značkou stojí léčitel Boris Tichanovský, který do České Republiky tuto technologii přinesl v roce 1990 a diky ní produkuje výrobky, které přinášejí zdraví, mládí a radost. Hlavní funkcí výrobků Epam je posílení imunity člověka. Neobsahují žádnou chemii, stabilizátory. Jsou to pouze přírodní produkty. Všechny preparáty jsou vyrobeny hlavně z českých bylin – člověk by se měl léčit tím, co je a roste tam, kde žije. Mimo jiné zaměstnává osoby se zdravotním postižením, kteří se podílejí na výrobě některých produktů.

Další produkty značky Epam


 

 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost