Energetický křišťál, sada 10 ks

Energetický křišťál, sada 10 ks

Kód: BL-KKOJO25 Nejoblíbenější
Sada 10 kousků energeticky velmi silných přírodních nebroušených křišťálů je vhodná pro přípravu tzv. křišťálové vody, výrobu šperků a také pro nabíjení jiných kamenů.
Připraveno k odeslání
123 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Energetický křišťál, sada 10 ks

Sada 10 kousků energeticky velmi silných různě velkých přírodních nebroušených křišťálů je vhodná pro přípravu tzv. křišťálové vody i pro nabíjení jiných kamenů (křišťálky lze nasypat do nízké sklenice, a na ně pak pokládat kameny, které chcete nabíjet). 

Sada je tvořena 10 krystaly křišťálu různé velikosti a šířky. Upozorňujeme, že se jedná o přírodní krystaly, které nejsou špičaté na obou koncích a nejsou ani nijak opracované. Obsahuje-li sada zlomky, není to závada. Pro představu uvádíme rozměry nejmenšího a největšího kousku sady. Každý jednotlivý křišťál je originálem, takže se velikostí a tvarem může od fotky a uvedených parametrů lehce lišit. Uvedená cena je za celou sadu.

Délka x šířka kamene (mm) - nejmenší
20 x 6 mm

Délka x šířka kamene (mm) - největší
45 x 8 mm

Hmotnost celého balení cca
20 - 26 g
 

Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - síly Měsíce a Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky