Energetický křišťál jehly, sada 50 g

Připraveno k odeslání
261 Kč
Kód: BL-KKOJO25-50
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Sada extra čistých, energeticky velmi silných křišťálových jehel z Brazílie je vhodná pro přípravu tzv. křišťálové vody i pro nabíjení jiných kamenů (křišťálky lze nasypat do nízké sklenice, a na ně pak pokládat kameny, které chcete nabíjet). Křišťály lze využít i pro různé další účely dle vaší fantazie (tvorbu obrazů nebo šperků).

Sada je tvořena desítkami krystalů křišťálu různé velikosti a šířky. Pro představu uvádíme rozměry nejmenšího a největšího kousku sady. Každý jednotlivý křišťál je originálem, takže se velikostí a tvarem může od fotky a uvedených parametrů lehce lišit. Uvedená cena je za celou sadu.

Délka x šířka kamene (mm) - nejmenší cca 
10 x 2 mm

Délka x šířka kamene (mm) - největší
25 x 8 mm

Hmotnost celého balení
50 g
 

Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - síly Měsíce a Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook komentáře

Štítky