Fantasy šperky

Surové křišťály 250 g - sada Magic  - 1
Surové křišťály 250 g - sada Magic  - 2
Surové křišťály 250 g - sada Magic  - 3
Surové křišťály 250 g - sada Magic - 1/3Surové křišťály 250 g - sada Magic - 2/3Surové křišťály 250 g - sada Magic - 3/3

Surové křišťály 250 g - sada Magic

Kód: BL-KAT-SKK1
Tato sada energeticky silných surových křišťálů je vhodná pro: přípravu křišťálové vody, rituální účely, pro harmonizaci prostředí, nabíjení ostatních kamenů a další mnohé možnosti.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
459 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Surové křišťály 250 g - sada Magic

Snad každý již dnes ví, jak nepostradatelné jsou křišťály pro magické účely, léčení, masáže, nabíjení ostatních kamenů, regulaci a směrování energie či pro harmonizaci prostředí. Tato sada různě velkých, energeticky silných surových krystalů křišťálu je vhodná pro: přípravu křišťálové vody, rituální účely, pro harmonizaci prostředí, nabíjení ostatních kamenů a další mnohé možnosti. Záleží na vaší fantazii a potřebách.

Sada Magic je tvořena několika krásnými surovými krystaly křišťálu různé velikosti a šířky - celková hmotnost celé sady je 250 g. Pro představu uvádíme rozměry a váhu nejmenšího a největšího kousku sady. Každý jednotlivý křišťál je originálem, takže se velikostí a tvarem může od fotky a uvedených parametrů lehce lišit. Uvedená cena je za celou sadu.

Upozorňujeme, že každá sada křišťálů obsahuje jiné kousky. Na fotografiích vidíte jednu sadu. Není v našich možnostech fotit každou sadu zvlášť, proto prosíme berte v úvahu, že jde o fotografie ilustrační. Při koupi dostanete sadu surových křišťálů různých velikostí, o celkové váze 250 g.

Délka x šířka kamene (cm) - nejmenší
3,3 x 2 cm
- váha 15 g

Délka x šířka kamene (cm) - největší
6,5 x 3,5 cm
- váha 42 g
 

Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - síly Měsíce a Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky