EKO nákupní taška Born Again

Připraveno k odeslání
149 Kč
Kód: YELL-03250
Výrobce: Yellow & Blue
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Pevná a odolná eko taška "Born Again" s vyztuženým dnem je vyrobená z použitých obalových materiálů. Díky vychytanému střihu je báječně skladná a ve složeném stavu zabere minimum místa. Ochotně vám poslouží při nákupech, cestování, stěhování ale třeba i při transportu výpěstků na zahrádku. 

Rozměry
36 x 24 x 24 cm

Délka popruhů
53 cm


Filosofie výrobce Tierra Verde - originální text z jeho webových stránek
Taškokoš z kolekce BORN AGAIN ušily šikovné české ručičky z obalů od surovin, které používáme při výrobě naší ekodrogerie Yellow & Blue. Je plodem našeho nadšení pro upcyklaci a zero waste.

Tato taška by podle měřítek našeho běžného světa vlastně vůbec neměla existovat. Vznikla navzdory zavedeným zvyklostem zbavovat se toho, co již jednou posloužilo, jako nepotřebného odpadu, a prvnímu přikázání byznysu dělat jen to, co přináší co největší zisk. Naše planeta nám velkoryse dopřává brát si od ní vše, co chceme. Část toho bohatství použijeme jen jednou a pak marnotratně zahodíme. Spotřebováváme neobnovitelné zdroje na obalový materiál, který se pak po století rozkládá na skládkách nebo vyletí komínem do atmosféry.

Zkusme se vydat po jiné cestě a alespoň část tohoto materiálu využít k výrobě užitečných věcí, na které by se jinak spotřeboval materiál nový. Věřte, že to není marné, není to jen kapka v nekonečném moři, která nic nezmění. Je to vzkaz naší Zemi, že ji začínáme vnímat a respektovat jako živou bytost, náš jediný domov. Planeta nám za to bude vyjadřovat svoji vděčnost skrze duši předmětu vyrobeného z materiálu, který by jinak skončil v popelnici. Noste recy tašku hrdě a užívejte si ji.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost